İlişkisini Bitirmek İsteyen Erkeklerin Yaptıkları Davranışlar 4

İki insanın uyum içerisinde aşk ve sevgi ile uzun yıllar boyunca birlikte olması maalesef kolay değildir. İlişkilerde sona gelmiş erkeklerin yaptıkları belli başlı davranışlar vardır. 

Erkeklerin ilişkilerde tavırları ve istekleri kadınlara göre daha nettir. Bir erkeğin sizi sevdiğini, saygı duyduğunu veya ayrılmak istediğini kolayca anlayabilirsiniz. Kadınlar daha duygusal oldukları için bu tür şeyleri daha karmaşık bir hale getirip ifade ederler. Bu yüzden anlaması çoğu zaman güç olabilmektedir. İlişkisini bitirmek isteyen erkek genellikle bunu kadının yüzüne pek söyleyemez. Bunu hareketleri ile bitirmeyi tercih eder. Bu hareketler hemen hemen hepsinde aynıdır ve sonunda kadın tarafından terk edilirler. Erkeklerin ilişkileri bitirmek için sergiledikleri davranışlar;

İlgisiz Olmak

Derler ki sevginin karşıtı nefret değil ilgisizliktir. İlişkisini bitirmek isteyen erkekler genellikle ilgisiz olur. Bu ilgisizlik kadına bir arkadaş gibi davranmak, arayıp sormamak, birlikte vakit geçirmemek gibi durumları oluşturur. Bir kadın için ilgi ilişkideki en önemli detaydır. İlgisiz bir kadın sizden uzaklaşır. Böylece ayrılık kaçınılmaz olur.

İlgisiz Olmak

Saygısız Davranmak

Erkekler bazen ilişkilerini bitirirken oldukça çirkinleşebilir. Bu çirkinleşmenin en iyi belirtisi saygısız davranmalıdır. Kadına saygısız davranmak, kötü konuşmak gibi davranışları sergileyen erkekler ayrılmak istiyordur ve kadının daha fazla psikolojik şiddet görmeden o erkekten uzaklaşması gerekir. İlişkilerde ki en önemli detay saygıdır. Saygı olmadığı sürece birbirinizi ne kadar severseniz sevin o ilişki bir gün bitecektir. Uzun ilişkilerin temeli saygıdan geçmektedir.

Saygısız Davranmak

Çapkınlık Yapmak, Aldatmak

İlişkisini bitirmek isteyenler kadınların yanında başka kadınlara laf atmaktan, bakmaktan, iltifat etmekten çekinmezler. Onlar için bir ilişkiyi bitirmenin en çirkin yolu budur. Evlilik gibi ciddi ilişkilerde ise genellikle aldatmaya başvururlar. Kadın her ne kadar alttan alsa da tüm yapılanları kaldıramayacağı ve kabul edemeyeceği tek şey çoğu zaman aldatılmaktır.

Çapkınlık Yapmak, Aldatmak

Son olarak tüm bunları yapan erkek amacına ulaşır ve kadın ayrılmak ister. Ya da karşılıklı olarak ilişkide zaman isterler. Zamana bırakmanın bir diğer adı başkasını bulamazsam sana dönemidir. Ama bu zaman zarfı içerisinde kadın herşeyin farkına varır. Ona bu kötü davranışları sergileyen erkeği kendisi de hayatından tamamen siler. Genellikle erkekler daha sonra bu yaptıklarından dolayı pişman olur ama nafile iş işten geçmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.