Hayatınızdaki Kişinin Doğru Kişi Olduğunu Gösteren İşaretler 4
Hayatınızdaki Kişinin Doğru Kişi Olduğunu Gösteren İşaretler

İyi kötü herkesin başından bir beraberlik geçer. Hayatınızda yer alan kişinin doğru kişi olup olmadığı anlamak için belli başlı işaretleri görüp ona göre karar vermeniz gerekir.

Çoğu ilişki yanlış zaman, yanlış insan mantığı ile yürümektedir. Bu tarz ilişkilerin sonu ise genelde hüsran ile sonuçlanmaktadır. Genellikle aklı başı yerinde mantıklı düşünen kişiler hayatlarına aldıkları kişilerin onları anlayabilmesini, birlikte bir uyum yakalamayı isterler. Fakat zaman geçirmek, ihtiyaç gidermek mantığıyla ilişki adı altında sevgiler yıpranmaktadır. İlişkinizde ciddi düşünüyorsanız hayatınızdaki kişinin doğru kişi olup olmadığını bir an önce anlayıp ona göre hareket etmeniz gerekir. Yoksa sonunda oldukça üzülürsünüz. Hayatınızdaki kişinin doğru kişi olduğunu gösteren işaretler;

Güven Duygusu

Sevdiğiniz insan yanınızdayken daha güvende, daha rahat ve daha mutlu hissediyorsanız o kişi doğru kişidir. Yanında rahat olmadığınız, sürekli arkanızdan iş çevirdiğini düşündüğünüz ve güvensizlik yaşadığınız kişiler doğru kişiler değildir. Bu sebeple ilerde sürekli sorun yaşarsınız.

Güven Duygusu

Birlikte Zaman Geçirirken Eğlenebilmek

Sevdiğiniz insan eğer doğru kişi ise yan yana olduğunuz zamanlarda eğlenirsiniz ve mutlu hissedersiniz. Birlikte zaman geçirirken ortak bir etkinlikte bile sıkılıyorsanız maalesef o kişi sizin için doğru kişi olmayabilir. Uyumlu kişiler arasında oluşan ilişkilerde birlikteyken mutlu zaman geçirme ve eğlenme daha fazladır.

Birlikte Zaman Geçirirken Eğlenebilmek

Dürüstlük ve Sadakat

İlişkideki kişiler birbiri için doğru kişiler ise dürüst ve sadakatli olurlar. Aldatma, yalan söyleme gibi konular akıllarından bile geçmez. Şeffaf ve güven temelli ilişkilerde sadakat olmazsa olmazdır. Kişiler birbirine karşı tamamen dürüst ve sadık davranmıyor ise maalesef üzülecekleri bir birliktelik içinde boşa kürek çekmektedirler.

Dürüstlük ve Sadakat

Özgürlük, Kişisel Alanlara Saygı

Türkiye’de ki ilişkilerin en temel ve yaygın sorunu sürekli dip dibe olmak, kişisel alanlara,zevklere ve arkadaşlara saygı göstermemektir. Türk kızları ve erkekleri genelde ilişkilerde aşırı kıskanç, sürekli yan yana olmak isteyen bir anlayışa sahiptir. bu tür ilişkilerde sıkılma, monotonlaşma, asosyelleşme kaçınılmaz sorunlar arasında yer alır. Özgür olmayan ve kişisel alanlara saygı duymayan bir kişi ile birlikteyseniz o kişi sizin için doğru kişi olmayabilir. ama abartmadan ve su istimal etmeden karşınızdaki kişi sizin özel alanınıza, özelinize saygı gösteriyorsa doğru kişi ile olduğunuzun en güçlü belirtisidir.

Özgürlük, Kişisel Alanlara Saygı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.