En Güzel Hoş Geldin Bebek Süsleri 26

Annelerin yeni doğan bebeklerinin heyecanını ziyarete gelen misafirler ile paylaştığı en güzel hoş geldin bebek süslerini sizler için derledik. 

Artık bir gelenek haline gelen hoş geldin bebeğim süsleri gün geçtikte çeşit olarak artmaya devam ediyor. Anne adaylarının yoğun ilgi gösterdiği bebek süsleri hatıra olarak kalsın diye ziyarete gelen eşe dosta akrabaya vermek için yaptırılıyor. Bebek süsleri arasında en çok magnetler kullanışlı olduğu için tercih edilse de son zamanlarda keçeden yapılmış hoş geldin bebek süsleri de trend olmaya başladı. Meraklısı için en güzel hoş geldin bebek süsleri;

Magnet Bebek Süsleri

Magnet olarak kullanılabilen bebek süsleri en fazla tercih edilenlerin başında yer alıyor. Üzerinde bebek figürleri olan magnetlerin genellikle etrafında renkli tüller ve içerisinde kokulu otlar bulunuyor. Herkesin buzdolabına hatıra olarak yapıştıracağı bu magnetlerin üzerine isim, tarih gibi bilgilerde ekleniyor.

Kokulu Bebek Süsleri

Genellikle kokulu taş, kolonya, kokusu ferahlık veren otlardan yapılan bu hoş geldin bebeğim süsleri kullanışlı ve oldukça şık duruyor. Çoğu kişi bu süslere para verip yaptırsa da daha ekonomik hareket edenler malzemeleri alıp kendileri yaparak hem hobi ediniyor hem de ucuza süsleri yapmış oluyor. Kokulu bebek süsleri arasında küçük kolonya şişeleri içindeki lavanta kokuları oldukça beğeniliyor. Ayrıca kokulu sabunlarda süs niyetine kullanmak istemeyenler için oldukça avantajlı bir seçim olabiliyor. Kokulu bebek süslerinde sabunlar ve taşlar genellikle tül içerisine alınıp süsleniyor. Üzerine de yine isim ve tarih gibi bilgilerin olduğu hoş geldin bebeğim kağıtları yapıştırılıyor.

Anahtarlık Bebek Süsleri

Hoş geldin bebeğim süsleri arasında bizce en kullanışlı olan alternatif anahtarlıklardır. Bebeğinizin isminin olduğu, bebek figürlü vb. anahtarlık süsler son zamanlarda daha çok tercih edilmeye başlandı. Klasik magnet yaptırmak yerine bu tür anahtarlıklar yaptırmak daha farklı ve güzel olacaktır.

Lokum Kutusu Süsleri

Mevlüt, kına, düğün, hoş geldin bebeğim gibi zamanlarda sıkça kullanılan bir düğer süste lokumluk kutularıdır. İçerisinde lokum ve şekerlerin bulunduğu kutuların üzerinde yine doğan bebeğin bilgilerinin olduğu küçük kağıtlar yapıştırılıyor. Çok fazla tercih edilmese de hoş geldin bebeğim süsleri arasında en uygun olanları lokum kutusu süsleridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.