Kategoriler
Web Site Tanıtımları

Yaş Pasta Tarifleri

Yaş pasta, pasta kategorisinin en öncül kategorisidir. Binlerce yaş pasta ‘nın varlığı bizleri seçim konusunda zorlamaktadır. Eğer evde yaş pasta yapacaksanız ve zamanınız varsa; hem sağlık açısından, hem de tazelik açısından kekini ve kremasını evde yapmanız önerilmektedir. Çalışan bayanlar için daha çok hazır kekler ve kremalar önerilmektedir. Biz zamanınız olduğunuzu düşünerek yaş pasta yapmak için yapılması gerekenler ve yaş pasta yaparken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsedeceğiz.

Kek ve kremasını hazırladıktan sonra 1 gece dolapta bekletmek daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Hazırladığınız keki kabından çıkararak 3 kata ayırabilirsiniz. Katların arasına çok fazla olmayacak şekilde yeterli miktarda kremalar sürülür. Üzerine istediğiniz meyveler ile süsleme yapabileceğiniz gibi kuruyemişler de kullanabilirsiniz. Pastamızın katları ve üstü bitmiş durumda. Son olarak pastayı sıvama kaldı. Bu sefer de elinize aldığınız spatula veya bıçak yardımı ile kenarlarını kapatabilirsiniz. Böylece pastamız hazır hale gelecek, pastanız hazır olduktan sonra 1-2 saat dolapta bekleterek servise sunabilirsiniz. Pasta tarifleri, yaş pasta tarifleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.pastatarifleri.us sitesini ziyaret etmeniz önerilir.

Yazar maffay

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.