Kategoriler
Web Site Tanıtımları

Wifi Şifresi Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Wifi şifre değiştirme konusunda çoğu zaman ihtiyaç duyulan bilgiye ulaşmak zor olmakta. Bu anlamda size wifi şifre değiştirme yollarını gösterirken bunun gerekliliğini ve ielrleyen zamanlarda karşılaşabileceğiniz sorunları ele alacağız.

günümüz dünyasında artık her işlemi internet üzerinden gerçekleştirirken, getirdiği tehlikeleri ve güvenlik sorunlarına maruz kalabiliyoruz. Wifi şifrenizin başkalarının eline geçmesi yada başkaları tarafından internetinizin kullanılması sizi zor durumda bırakacak bir çok problemi ve hack girişiminide gündeme getirecektir. Bunların en önemlisi, wifi şifrenizi bilen birisinin internetinizden yaptığı yasal olmayan işlemlerin sorumlusu olarak görülebilirsiniz. Yapılacak illegal işlemlerin sonucu sizin zan altında kalmanız şeklinde gelişebilir.

Kişisel bilgilerinizinde ele geçirilmesine sebebiyet verecek wifi şifrenizin başkalarının eline geçmesi, mahremiyetinizi ortadan kaldıracağı gibi, kişisel dosyalarınızın, videolarınızın, resimlerinizin ınternet ortamında yasal olmayan şekilde yayınlanması anlamına gelecektir.

Siz siz olun kendinizi güvende hissetmediğiniz durumlarda wifi şifre değiştirme konusunu düşünün. Bir anlık boşvermişlik, ilerlyen zamanlarda olumsuz olarak size geri dönebilir. Bundan dolayı androhaber.net adresimize girdikten sonra detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Wifi bağlantınızın başkaları tarafından kullanılmasının bir diğer olumsuz yönüde, internetinize ortak olduğu için yaptığı işlemler dolayısı ile sizin ınternet kullanımınızın yavaşlaması, ağırlaşmasıdır. Hergün kullandığınız hızlı ınternetin, tam sizin ihtiyacınız olduğunda durma noktasına gelmesi, yada kotalı ınternetinizin limitinin bitmesine neden olacak bu olumsuzlukları wifi şifresi değiştirme yöntemi ile önleyebilirsiniz.

Size özel olan bu hizmetin, başkaları tarafından yada en azından güvendiğiniz kişiler hariç kullanılmasını önlemek için bu tür güvenlik önlemleri almaya çalışmanızı öneririm.

Kaynak: http://www.androhaber.net/wifi-sifre-degistirme-nasil-yapilir/

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Wifi Şifresi Değiştirme Nasıl Yapılır ?” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.