Hitman: Ajan 47 adıyla serinin sanırım 3. filmi oluyor 28 Ağustos’ta sinemalara geliyor. Başrol kahramanını pek fazla gözüm tutmasada ilk fragmanı kendini izlettirecek, sevdirecek gibi görünüyor. Filmin çok güzel konusu var, ancak daha önce hiç yönetmenlik tecrübesi olmadığını öğrendiğim Aleksander Bach’ın filmin başına getirilmesi çok ilginç. Hoş bir önceki serinin 2. hitman filminin vasatlığını izlemeyerek beynimde saklamıştım. Bu seriye neden hiç önem verilmiyor anlamıyorum, helede ilk filmin etkileyici ve izlenesi kalitesinden sonra.

Filmin konusuna gelince genelde klasikleşen bir kadının kahramanın hayatına etki etmesi konusundan yürüyor. Kahramanımız Ajan 47, öldürmeye çalıştığı bir kadınla uğraşırken geçtiği yollar, geçmişine küçük pencereler açıyor ve bazı şeyler hatırlıyor, bu yolda ilerleyen filmimiz bol aksiyonla ve etkili sahnelerle bizleri etkileyecek gibi. Umarım 2. filmin vasatlığında olmaz.

Film 20th Century Fox‘un yapımcılığında, Aleksander Bach‘ın yönetmenliğinde ve Hannah Ware (“Betrayal,” “Boss”), Thomas Kretschmann (“Dracula,” Avengers: Age of Ultron), Dan Bakkedahl (The Heat, Observe and Report) ve Ciaran Hinds (Frozen, The Dışappearance of Eleanor Rigby) gibi oyuncular ile hazırlanıyor. Filmin yayınlanan ilk fragmanını konunun üstünde izleyebilirsiniz.

Serinin ilk filminide çok sevdiğimi ve tekrar izleyeceğimi belirtmek istiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.