Kategoriler
Teknoloji

Türk Telekom Motorola Xoom Kampanyası

Türk Telekom tablet bilgisayar çılgınları için Motorola ile anlaştı. Motorolo Xoom kampanyası ile birçok kişi tablet pc (personel computer:kişisel bilgisayar) kullanmaya başlayacak. Tablet bilgisayar nedir ve ne işe yarar sorusuna cevap verelim.

Tablet bilgisayar nedir?

Ekran boyutları 5 inç’ten (12.5 cm) başlar, dokunmatik tek bir ekrandan oluşur. Tüm diğer aksam ekranın da oturduğu yekpare gövde içindedir. Yeni tablet PC modellerinde fiziki klavye yoktur, ekrandaki beliren sanal klavye kullanılır. Ancak fiziki klavyeli, katlanır ve dokunmatik ekranlı eski tablet kategorisinden de bazı ürünler hala var piyasada. Tabletlerin hemen hepsi wi-fi ile internete bağlanır.

Tablet bilgisayarın ne olduğunu öğrendik. Motorolo Xoom Tablet Pc ile internete bağlanarak istediğiniz her işinizi gerçekleştirebilirsiniz. Msnde yazışmak için kullanmaya kalkmayın. Amacına uygun kullanınki işinize yarasın. Wi fi ve 3G internet özelliği olan modelleri de mevcut. İlgili sitelerde bunu inceleyebilirsiniz. Kampanya Haziran 2011 de başlayacaktır.

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.