Kategoriler
Geçmiş Tarih Günlük hayat Toplumsal Konular Türkiye üzerine Videolar

Trabzondaki pkk gösterisi üzerine! (video)

Geçmiş zamanlarda Trabzonda bir pkkli grup gösteri yapmaya çalışıyor ve bunun nezlinde de broşürler dağıtarak halkı bu konuda yanlarına davet ediyor. Bir nevi misyonluk işini üstlenmişler pkk yanlısı aramaya çalışıyorlar. Bu konuda duyarlı arkadaşlarımızda doğal olarak konuya tepkilerini gösteriyorlar. Sonrasında anlamsız şekilde yıldırılma v.s gibi sloganlar atınca bizimkilerden kim kimi yıldırıyor tarzında sitem yapılıyor. Bunun ardından grup iyice insanları kışkırtıyor ve neticede genç Trabzonlular, bunun yanına yaşlı dedelerimizide katarsak güzelcene bu olayın üstüne gidiyorlar ve grubu dağıtmaya çalışıyorlar. Bu duruma direnen grupda çok güzel bir dayak yiyor özellikle grupdaki kızların yediği dayak acayip şekilde hoşuma gitti benim. Umarım bu tarz bir durum içinde bende olurum ve bir kaç tanede ben geçirim bu şerefsizlere. Geçirmek sözü vurmak anlamındadır, asla o tür bir işi böyle şerefsizlerle yapmayı düşünecek kadar düşük kalite fantezi üretecek birisi olmadım :)

Videoyu zevkle ve bir kaç kere izledim, izledikçe adamın göğüsleri kabarıyor değilmi. İsde orda olanlar hepimize ders niteliğindedir, birlik olunduğunda hiçbir güç bize karşı duramaz. 600 sene birlik beraberlik içinde osmanlı dünyaya meydan okudu, yarısından çoğunu fethetti, dize getirdi.Bunların hepsi birliğimiz ve inancımız sayesinde oldu.

Konunun üstünde videoyu izleyebilirsiniz arkadaşlar, konu itibariyle umuyorum şerefsizlerin sonu çok yakında gelecektir. Şehitlerimizin ardından bu videoyu herkese göndermeniz ve birlik beraberlik mesajı vermenizi umuyorum.

Türkiye, içerisindeki bütün halklarla birdir, bu birlik tek dil ile anlaşabilir o da türkçedir, gayri resmi bir dil yoktur olamazda, ancak anadolunun bağrından gelen ve bize dedelerimizin mirası olan lazca, kürtçe,zazaca gibi dillerin yaşatılması gerek, bunun içinde en büyük destek biz türklerden gelecektir, gelmeyede devam edecektir. Yüzyıllar boyunca türkler halkların birliğini bütünlüğünü sağlamıştır, bundan sonrada bu misyonumuz devam edecektir.

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.