Bu Site Bir Oyunun Sizi Ne Kadar Oyalayabileceğini Söylüyor 1

Hiç oyuna başlamadan önce bir video oyunun sizi minimum ne kadar oyalayabileceğini bilmek istemez misiniz? Belirlenen bir çalışma süresine sahip olan filmlerden farklı olarak, bir oyunu bitirmek için değişen miktarda zamana ihtiyaç duyulabilir.

Oyunlara nasıl değer verdiğinize bağlı olarak onlarca saat oynayabileceğiniz bir oyunu satın almak buna değer olabilir. Öte yandan, sadece bir kaç saat içinde bitecek ucuza satın alacağınız oyunlar da bulunmakta.

Bir oyun satın almadan önce, How Long to Beat web sitesini kontrol etmeniz iyi olacaktır. Sitenin üst kısmındaki arama seçeneğini kullanarak, hakkında biraz bilgi almak istediğiniz oyunun ismini girin. Oyunun kısa bir açıklamasını ve toplam sürenin dört bölüme ayrıldığı bilgiler görürsünüz:

Ana Hikaye – Minimum oynamak. Bu, sadece gerekli hedefleri tamamlayan, oyun sonunu gören ve oynamayı bırakan oyuncuların dikkate aldığı bir zaman.

Ana Hikaye + Ekstralar – Bazı yan görevleri yapmayı içerir. Bu oyun tarzında dünyayı keşfetmek için zaman alır ve isteğe bağlı hedeflerin tamamlanmasını içerir. Bununla birlikte, her küçük detay üzerinde takıntı yapmazlar.

Tamamlayıcı – Bu, her şeyi yapmak isteyen oyuncular içindir. Burada geçen süre, bu oyunun sunduğu her şeyi gerçekleştirmenin ne kadar sürdüğünü yansıtır.

Tüm Stiller – Bu, diğer üç oyun stilinin bir karışımıdır ve dengeli bir tahminde bulunmak için ortalar. Temelleri yapıp yapmayacağınızı veya tamamlayacağınızı bilmiyorsanız, bu süreyi baz alabilirsiniz.

Bu dört bloğun her biri bir renk ile gösterilir. Bunlara dikkat etmelisiniz: sayıların ne kadar güvenilir olduğunu gösterirler. Mavi en güvenilir zaman, kırmızı ise en az güvenilir. Daha fazla oyuncu zaman gönderdiğinde, renkler maviye dönüşür, bu nedenle Submit Your Time (Zamanınızı Gönder) düğmesine basmaktan çekinmeyin!

Artık oyun tecrübenize süper uzun bir oyun eklemeden veya kısa bir tecrübeye çok fazla para harcamadan önce bir oyun hakkında bilgi alabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.