Sosyal Medyada İstemediğiniz Fotoğrafları Görmekten Sıkıldınız mı? 2

Bugüne kadar kaç kere arkadaşınızın sosyal medyadaki istemediğiniz fotoğrafları sizi bunalttı? Kaç kere takibi geri çektiniz veya hatta, hesabınızı dondurmakla çözüm buldunuz? Galleri5 yardımınıza yetişiyor!

İstatistiklere göre Facebook’taki fotoğraflar, diğer paylaşımlara göre çok daha etkileşim alıyor ve insanlar da bu yönde içerik paylaşıyor. Bu yüzden, eğer fotoğraflardan kaçma yolu yoksa, en azından istenmeyenleri görmemek için bir çare var.

Bangalore menşeli Galleri-5 adlı yeni uygulama soruna çare oluyor ve Mart ayı sonunda da resmen yayına giriyor. Kullanıcıların fotoğraf paylaşabileceği ve gezinti yapabileceği bir sistem olan Galler-5, Rahul Regulapati tarafından hazırlandı ve bir nevi sosyal medya platformu.

galleri5-indir

Burada fotoğraflar galeriler şeklinde toplanıyor ve Facebook’tan, Instagram’dan veya diğer sosyal medya mecralarından paylaşımlar eklenebiliyor. Ayrıca beğenilen fotoğraflar sonucunda karma puanları toplanıyor ve bunlarla da daha çok takipçi ediniyorsunuz. Yapımcının söylediğine göre, Galleri-5 yapılmadan önce 1000 kullanıcıyla anket gerçekleştirildi ve yüzde 80 kadarı buna sıcak baktı.

Galleri5’in temel amacı, fotoğrafları organiza etmek ve arama yapılması için farklı başlıklara ayırmak. Yani yemek, seyahat, şehir, profil fotoğrafları gibi seçenekler olacak. Şimdilik sadece Android uygulaması olarak kullanılsa da, Apple kullanıcıları da davetiye yoluyla buraya katılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.