Kategoriler
Sevgi ve Ask Dünyası

Tanımsız olan bir şeyi tanımlamaya çalışmak…

Tahmin etmişsinizdir belki. Başlığın ifade ettiği kimine göre bela kime göre her şey kimine göre yalan olan AŞK !!! Bana göre mi ? Ah bi bilsem… Gene de çabalayacağım buna, içimi dökmeliyim çünkü, bilmiyorum rahatlatır mı bu beni ama yazmak istiyorum işte sadece yazmak..

İnsan aşık olduğunu nasıl anlar ? O’nu görünce kalbinin pır pır atmasından mı ? Ya onu göremiyorsa ? Yüzyüze bakamadan da aşk yaşanabilir mi ki ? Neden yaşanmasın ki ? Aşkın özü nedir ki ? Birinin uğruna canını verebilmektir bence… Öyleyse ne yollar, ne sorunlar engel AŞK’a… Belki de O’nu düşününce her şeyi unutmak, dünyadan kopmak, hayallere dalmaktır AŞK.

AŞK iki taraflıdır. O halde birine aşıkca O’nun da sana aşık olmasının ihtimali milyarda kaçtır ki ? Yoksa her zaman aşık olacağımız kişiyi biz seçmez miyiz ? Öle değilse bu ihtimal niye korkutmuyor onca insanı ? Doğru ya O’nu düşünürken dünyadan kopan sen, O’na AŞK’ı lütufta bulunurken ihtimalleri mi düşüneceksin… CANI CEHENNEME İHTİMALLERİN !!! Küçük bir ışığa tutunursun, küçük de değil bir ışık zerresi sadece… Çünkü seviyosundur O’nu… Hazırsındır onun için her şeyi yapmaya. Ondan ayrı kalmak hariç tabi. Sahi niye katlanamayız ondan ayrı kalmaya ? Neden hemen özleriz O’nu ? Niye yetmez insana O’nun da kendisini sevdiğini bilmesi ? İnsanoğlu doyumsuz mu demeliyiz yoksa SADECE AŞK mı demeliyiz ? burası size kalsın..  Neyse bir şarkıyla son vereyim yazıma…(heralde bu yazıda aşkın tam olarak ne olduğunu öğrenmeyi bekliyordunuz :S =)

Furkan Kızılay – Aşksın Sen

galibasik

“Tanımsız olan bir şeyi tanımlamaya çalışmak…” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.