Kategoriler
Güncel Haberler Günlük hayat İnternet Dünyası Kişisel makaleler Milli Görüş Toplumsal Konular Türkiye üzerine

T.S.K. Ordu, Asker mi ? Ak Parti mi ?

T.S.K. Ordu, Asker mi ? Ak Parti mi ?

Son zamanlarda gereksiz ve saçma bir gidiş havasında Türkiye. Küçük şeylerin abartıldığı, olmayan şeylerle sarsılan bir Türkiye. 10 yıllık konuların gündeme getirildiği ve suçlamalarla sarsıldığı Türkiye. Bir taraf AK partici, bir taraf T.S.K cı. Neden bu ayrım, gruplaşma çok merak ediyorum.

Bu iki seçenekten sizinki hankisi olurdu?, kendini tarafsız olarak görenlerin cevaplarını bekliyorum…

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“T.S.K. Ordu, Asker mi ? Ak Parti mi ?” için 4 yanıt

Bence Tabiki ordu asker. Ak parti dersen ak parti gelip geçici. Ordu kalıcı. Ordunun ak partici olması işe yaramaz. Zaten ordu böyle bir gereksinime gerek duymaz. 2-3 serefsiz icin bu tarafdan bu tarafa gitmez.

Yorum icin tesekkurler Alican. Bir kadina muhaberi orduyu soruyor. kadin aynen sunlari diyor: Orduya herseyim feda olsun, yiyorsada ordum yesin hakkim helaldir onlara. beni onlar koruyor baskasi degil..

Bu sozden sonra ciddi sekilde grur duydum. Herkesin bu sekilde ozverili olmasini istiyorum, Bir kisinin yaptigini butun askerlerimize yikmak acimazsizliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.