Kategoriler
Aklımdan geçenler Faydalı Bilgiler Öylesin Esti

Survivor Başlıyor.Başvuru Formu İçeride.Survivor’a Giden Burdan Çıksın..

Hazır olun, Survivor başlıyor. dünyanın en zor yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler Show Tv’de ekranlara dönüyor. Haftalarca sürecek olan hayatta kalma mücadelesi tüm heyecanıyla start alıyor. Dominik Cumhuriyeti’nde medeniyetten uzak bir yaşam. 8 gönüllü ünlülere karşı Survivor olkak için mücadele edecek. Siz de bu inanılmaz serüvende yer almak istiyorsanız hemen Acunn.com’daki başvuru formunu doldurun. Survivor Ünlüler Gönüllüler seçmelerine katılın.


Eğer Başvuru Yapıp Yarışmaya Giderseniz  Sitemizi Ve İsmimi Söylemeyi Unutmayın !!!

Yazar Muhammed Emin Aykaç

Uzun Yıllardır Yazı Yazmayı Seviyor.19 Yaşında.Bilginin Paylaştıkça Çaoğaldığına İnanıyor. Spor,Güncel Haber,Siyaset ve Webmaster Yazıları Yazıyor.

“Survivor Başlıyor.Başvuru Formu İçeride.Survivor’a Giden Burdan Çıksın..” için 2 yanıt

Ben koray şahin tam 15 yaşındayım otizm hastasıyım özel kulübe gidiyorum ve sorvivor yarışması 18 yaşımda ünlüler gurubuna. Katılmak istiyorum bir kuzenim var ismi de sude çakır tam 11sorvivor 18 yaşında sorvivor yarışmasına katılmasını istiyorum ünlüler gurubunda katılmasını istiyorum birtane daha kuzenim var ismide zeynep buluğ Tam 14 yaşında sorvivor yarışmasına ve bide ünlülüer gurubuna katılmasını istiyorum (tam 18 yaşında katılmasını istiyorum aslında ama bir yerde yanlış yazdım haberiniz olsun acun abi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.