Kategoriler
Film Fragmanları Günlük hayat Türk Sineması Videolar

Sümela’nın Şifresi: Temel – ilk videolar burda!

Eşim filmin ismini bana ilk söylediğinde ‘la git başımdan nebiçim film ismi o’ dediğimi hatırlıyorum, sonrada ısrarı üzerine bakım dedim bir videosuna, ilk izlediğim videosu temel ve adres tarifiydi. Ve sonrasında bir kaç kere daha izledim, 2-3 gün geçti hala izliyorum.

Valla çok güzel yapmışlar, umarım filmin tamamı bu etkiyi fazlasıyla karşılayacaktır. Sonrasında gelen cami hocasının anlattıkları, temel ile dürsünün japon kıyafetleriyle kolbaştı oynaması ve bunu görenlerin onları gerçek japon sanmaları v.s şeklinde gidiyor. Araştırdım sadece bu 3 video var şuanda internetde, yenileri geldikçe bu konuyu güncelleyeceğim. şimdi sırası ile videoları izlemeye başlayabilirsiniz, yukarıdaki anlatıma göre sıra ile videoları ekleyeceğim arkadaşlar. Gülmek bedava, tutmayın kendinizi :)

Vizyon tarihi: 16 Aralik 2011

Filmin konusu: Hayalleri ve hayattaki amaçları yüzünden, Karadeniz’de bile herkesin dalga geçtiği fakir Temel, Trabzon’un en köklü ve zengin ailelerinden Yücesoyların Zuhal’e aşıktır ama babası Hıdır Yücesoy, kızını Temel’e vermez. Temel, sevdiği kızı da alamayınca yıkılmıştır. Tam bu sırada, arkadaşı Turgay’ın Sümela Manastırı’nın çatısına çıkarak intihar etmeye kalkıştığı haberini alır. Arkadaşını intihardan vazgeçirmek üzere Sümela Manastırı’nın çatısına çıkar. Ancak kendisi intihar etmeye karar verir. Polisler tarafından aşağıya indirilen Temel, polisin, ‘Sümela’ya hazine aramak için çıksanız anlayacağım, intihar için çıkılır mı?’ diye sormasıyla birlikte Sümela’daki olası hazineye odaklanır. Temel’in tek hedefi artık Sümela’nın şifresini çözüp kutsal hazineyi bularak, hem sevdiği kızı almak hem de herkese kendini ispatlamaktır.

Sümela’nın Şifresi: Temel – Temel adres tarifi

Sümela’nın Şifresi: Temel – Temel adres tarifi

Sümela’nın Şifresi: Temel – imam anlatiyor, detox, botox

Sümela’nın Şifresi: Temel – imam anlatiyor, detox, botox

Sümela’nın Şifresi: Temel – japonlar kolbasti oynuyor

Sümela’nın Şifresi: Temel – japonlar kolbasti oynuyor

Sümela’nın Şifresi: Temel – Oğuz Olayı

Sümela’nın Şifresi: Temel – Oğuz Olayı

Sümela’nın Şifresi: Temel – Son Fragman – Rus olayı, kız isteme, sumelanın şifresini çözülmesi

Sümela’nın Şifresi: Temel – Son Fragman – Rus olayı, kız isteme, sumelanın şifresini çözülmesi


Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Sümela’nın Şifresi: Temel – ilk videolar burda!” için 7 yanıt

videolar youtubeden yasaklandi, gold1TV ye aitmis sanirim yayin haklari. Kendi sunucuma yukledim istediginiz kadar izleyin. Film ciksin korsan olarakda buradan indirme baglantilarini paylasacagim arkadaslar :) oyle yapana boyle yapariz :)

sinemada izLedim acayip qüzeL bir fiLim va insanLarı çok eqLendiren bi fiLim di :) saLondaaa harkez kahkaha atıyodu :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.