Kategoriler
Günlük hayat Spor

Skorboarda Beraberlik

Maç İçin Ben Saha İçine Bakarım. Ama Şampiyonluk Skorboarda Bakar.Bu Maçta Trabzon Berabere Kaldı Ama Şike Tozu İçinden Yıpranmadan Çıkmış.Biraz Önce Bir İstatislik Gördüm.Diyor ki Trabzon Geçen Sene Ortalama 15 Kaleyi Bulan Şut Çekiyormuş.Bugün 17 Şut Kaleyi Bulmuş.Fakat Galibiyete Yeterli Olmamış.Ayrıca 8 Net Gol Pozisyonu Yakalamış.Trabzonsporun Bu Oyunu Trabzonu Şampiyon Yapar Ama Skorboardı Bilmem. Zaten Kimse Sevmez Bu Skorboardı. %60 Kötü Oynayan Takım Maçı Kazanır. Bu Süperligin İstatisliği. Hal Böyleyken Skorboard Süperlig Takımları İçin Önemli Fakat Trabzon ve Beşiktaş Gibi Takımlar İçin Avrupadaki Oyun Önemli.

Hafta İçinde İyi Polis ve Kötü Polis Maçları Gibi Maçlar Olucak. TS İyi başladı. Bjk Kötü. Fakat İki Takımında Puanla Dönüceğine eminim. Nedense ?

Yazar Muhammed Emin Aykaç

Uzun Yıllardır Yazı Yazmayı Seviyor.19 Yaşında.Bilginin Paylaştıkça Çaoğaldığına İnanıyor. Spor,Güncel Haber,Siyaset ve Webmaster Yazıları Yazıyor.

“Skorboarda Beraberlik” için 3 yanıt

Guzel bir yorumdu, istatistiklere sasirdim desem yalan olmaz. BJK gibi TS de takildi bir nevi. Bakalim sonraki maclar neyi getirecek. Ayrica bundan sonra gorsel yukle resmide senden, yazar olarak aramiza hosgeldin :)

Sağol.Bu Yazımın Son Kısmına Bakarsak Tahminim Tutmuş.Hem Bjk Hem Ts Galibiyetle Döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.