Kategoriler
Öylesin Esti

Siz sorun biz yanıtlayalım (araştırmacı yazar kuaza)!

Başlık çok etkili oldu sanırım. Yazacak çok şey var ama beni bunlara yönelten fazla bir etken yok, gerek iş olsun, gerek farklı projeler olsun bir tür engel oluşturuyor önümde. Ama bu şekilde bir uygulama yaparsam yazmak için bir nedenim olacak diye düşünüyorum. Çünkü şimdiye kadar yardım isteyen hiç kimseye olumsuz bir geri dönüş yapmadım, mecbur hissettim kendimi.

en-cok-merak-edilen-sorular

Bu sayfa altından yada aşağıdaki mail ve iletişim yolu ile göndereceğiniz sorulara, ciddi bir makale ve yazı ile cevap verip geri dönüş yapacağım. Sonrada bu sayfada, soruyu ve cevapladığım makaleye link vereceğim. Böylece yazmak için bir sebep bulacağım, sizlerde problemlerinizi çözmüş olacaksınız.

Hangi alanlarda soru sorabilirsiniz‘e gelirsek, bunun için bir kısıtlama yapmıyorum, her konuda soru sorabilirsiniz. Sonucda bilmesemde araştırıp, deneyip, görüp bu makaleleri en güncel ve basit şekilde anlatacağım.

Soru sormak için yorum yazabilirsiniz yada aşağıdaki iletişim yollarını kullanabilirsiniz:

Gmail: [email protected] (devamlı kontrol ettiğim mail adresim)

Skype: [email protected] (sadece anlık mesajlaşma için kullanıyorum)

Twitter: https://twitter.com/kuaza

Facebook: https://www.facebook.com/kuaza.ca

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.