Sitemizde Yazar Olmak!

Makaleci.com da içerik girmek ve paylaşmak çok kolay, yapmanız gereken üye olmanız yada üye girişi yaparak yeni içerik göndermeniz. İncelemenin ardından yazılarınız yayına alınacaktır. Sizde artık aklınızdan geçenler, bildiklerinizi, tecrübelerinizi kaleme alabilir, bunu binlerce kişiye anında ulaştırabilirsiniz. Sitemize eklediğiniz yazılar ayrıca diğer yan sitelerimizde de yayınlanacak ve okuyucu kitlenizi her gün artıracaktır..

Yazar olmak için fazla bir özelliğinizin olmasına gerek yok! T.C yasalarına uygun, insanları seven ve yazmaktan hoşlanan, paylaşmayı benimseyen kişilerseniz, sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Makaleci.com da bulunanlar, okuyucular yada içerik sağlayıcılar ve yazarlar da dahil olmak üzere bütün herkesin Gizlilik sözleşmesini kabul etmesi gerek. Sitemizde bulunduğunuz her süre bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız, bu bağlamda çıkacak sorunlardan makaleci.com sitesi ve yönetimi sorumlu tutulamaz.

Makale yazarken ve sitemize içerik gönderirken buradaki konudan yararlanmanız iyi olacaktır, böylece yazılarınızın yayına alınma işlemi daha hızlı şekilde gerçekleşecektir. Alıntı yada kopya yazıların, abartılı reklam dolu yazıların yayınlanması yasaktır, bu durumda editörlerimiz tarafından incelenerek beklemeye alınırlar.

Yazarlık için buradan üye olmanız yeterli, yada zaten üye iseniz Panelinize girerek buradan yeni yazı ekle kısmından yazınızı ekleyebilirsiniz..

Burası kocaman bir yuva, bu yuvada ailemize katılmak isteyen herkese kapılarımız sonuna kadar açıktır.

[poll id=”1″]