Kategoriler
Bilgisayar Programları Web Site Tanıtımları

Silinen Verilerinizi EaseUS Data Recovery Wizard ile Kurtarın

Verilerinizin güvende ve güvenilir olmasını her zaman istemez miyiz? Fakat herhangi bir felaket anında önemli verilerinizin tamamını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ve bu durum başınıza geldiğinde ihtiyacınız olan şey sabit diskinizi kurtararak verilerinizi tekrar kazanmak için güvenilir bir veri kurtarma yazılımıdır.

EaseUS Data Recovery Wizard ile bundan çok daha fazlasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik tüm bunları ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ne kadar iyi öyle değil mi?

Bu veri kurtarma yazılımı ile veri kaybı problemlerinizin üstesinden gelebilirsiniz. Sabit diskinizdeki, harici diskinizdeki, USB belleğinizdeki, hafıza kartınızdaki, fotoğraf makinenizdeki ve diğer depolama ortamlarınızdaki verilerinizi kolay bir şekilde kurtarabilirsiniz. Verilerinizi silme, formatlama, yazılım hatası nedeniyle kaybetme, sabit diskinizin hasarlanması, virüs saldırısı, bölüm kaybı ve nedenini bilmediğiniz durumlar dahil olmak üzere yaşadığınız tüm felaketler sonrasında kurtarabilirsiniz.

Silinen Verilerinizi EaseUS Data Recovery Wizard ile Kurtarın

Kaybettiğiniz verileri 3 basit aşamada ve sadece birkaç tıklamayla kurtarabileceğinize inanabiliyor musunuz? Sabit diskinizdeki verileri EaseUS Data Recovery Wizard yazılımı ile kısa bir süre içerisinde kurtarabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey yazılımda belirtilen aşamaları eksiksiz bir şekilde takip ederek süreci tamamlamak.

İlk olarak yazılımı indirdikten sonra bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirerek çalıştırın. Daha sonra kurtarmak istediğiniz dosyaların dizinini ve kurtarmak istediğiniz dosya türlerini belirleyebilirsiniz. Örneğin tatil fotoğraflarınıza ait dosyaları kurtarmak istiyorsanız “Image files” seçeneğini seçerek kurtarma işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Yapacağınız taramanın kapsamlı olması tarama süresinin uzamasına neden olacaktır. Tarama işlemi gerçekleştikten sonraki son aşama dosyaların önizlemesi ve kaydedilmesidir. Bu aşamada seçiminize göre ilgili dosya türlerinde veya kurtarılabilmesi mümkün olan tüm dosyalar görüntülenecektir. Fotoğraflarınızı daha kolay şekilde seçebilmek için dosyalarınızı küçük resim görünümde görüntüleyerek daha net seçim yapacak şekilde sürece devam edebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan EaseUS Data Recovery Wizard yazılımını kullanarak belirli bir dizindeki veya sabit diskinizdeki verilerinizi kolayca kurtarabilirsiniz.

Yazar maffay

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs

“Silinen Verilerinizi EaseUS Data Recovery Wizard ile Kurtarın” için 4 yanıt

300 GB lik tüm dtaları gördü ama 3 grup oluşturdu 1. NTFS1, 2.NTFS 2 ve RAW FILES. hangi grubu indirmeliyim. hepsinde aynı folderlar var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.