Kategoriler
Genel Konular

SELAMLAR

Bir şarkıyla burun direğin izin sızladığı,gözlerinizin nemlendiği,tüylerinizin ürperip diken diken olduğu mutlaka olmuştur.

Sonrasın da farklı dünyalara dalıp o an için ne yaşamak istiyorsanız anlı da olsa yaşadığınız olmuştur eminim.

Bir an bir şarkı duyarsınız bir ah çekersiniz bir anda büsbütün değişirsiniz. Aslında ne güzel bir şeydir o duygu hali. İyi yada kötü ,bizi bu denli etkiliyebilen bir şeyler var işte şu hayatta. İnsan olmanın en büyük özelliği olsa gerek . Bir anda değişebilen ,dönüşebilen ,düşünebilen,üretebilen aynı zaman da yakıp yıkabilen.

Zaman zaman bu hal uzar, hatta bitmesini dahi istemezsin.Öyle güzeldir ki defalarca aynı şarkıyı dinlersin o halden çıkmamak için. Gözlerini kapar bir iç çeker sessiz sedasız yaşarsın.

Yüz mimiklerin bir halden bir hale geçer,hiç önemli değil ,ne halde nasıl olduğun.Ağlarsın belki , en güzeli en iyi yanı da budur aslında ,sebepli sebepsiz ağlamanın,ağlamanın en güzel hali.Kim bilir ki yada kim bir şey diyebilir ki ?

Yasaksız ,kuralsız ,en samimi halin belki.

Bir sezen olur bir funda olur ya da ne biliyim bir kenan olur.Herkesin vardır mutlaka bir isim hayatın da . Önemli olan isimler cisimler değildir. Önemli olan sende bıraktığıdır.

Şimdi dönüyorum,dönmem gerek reele .En gerçek haline.

Funda ile veda  ederken yoksun sen derken başka bir isimde görüşmek dileği ile .

Selamlar…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.