Uzun yalnızlık sözleri içeriğimizde uzun anlamlı yalnızlık üzerine söylenmiş en güzel sözleri ve resimleri bulabilirsiniz.

Resimli yalnızlık sözleri uzun

Buradaki resimli sözler çalışmalarımız en yeni ve en kalitelilerinden. Eğer yetmediyse daha fazla seçenek için resimli yalnızlık ile ilgili sözler içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.


Yalnızlık sözleri uzun

Beni en iyi başımı koyduğum yastığım anlıyor şimdi çünkü o biliyor sensizliği ve hasretini, en çok da o anlıyor beni. Her gece kızıyor bana sensiz olduğuma, pişmanlığımı biliyor, anlıyor ama o da çaresiz sensiz ben gibi.

Boş odamda yine ben ve sana bestelediğim şarkılarla baş başa kaldım ben yine sensiz ve yine yalnızım sevgilim.

Bu mu sevda dedikleri? Yalnızlık savaşının ortasında, bir başına kalmak mı_ Savaşmaktan da ziyade, silahsız, mühimmatsız olmak mı.

Çünkü yalnızlık, anılarını ayıklamış, yaşamın yüreğinde biriktirdiği özlem dolu süprüntüleri yakmış, geriye en acı anıları bırakarak, onları arıtmış büyütmüş, sonsuzlaştırmıştı.

Dilime dolanır yine, bir yığın hasret dolu yalnızlık sözleri. Kendisi yok ama, hayali var. Baktığım her yerde görüyorum, o can alıcı gözlerini.

En güzel yalnızlık sözleri dökülürken dilimden, ne yaparsam yapayım bir şey gelmiyor elimden. Vuslata kavuştursun beni Yaradan. Vicdanını dinle ey yar. Kaldır bütün engelleri aradan.

Gecenin karanlığı odamı sarmış bir şekilde yaşıyorum yalnızlığımı. Sabahın ilk ışıkları ile sana günaydın diyorum. Yalnızlığım içerisinde seni arıyorum ama bulamıyorum. Bulamayacağımı bile bile aramaya da devam ediyorum.

Hangi kelime anlatabilir ki, sensizlikte çektiğim acıları. Ben sana kucak dolusu mutluluklar ile koşup gelirken, sen başıma taktın yalnızlık kralının tacını.

Hangi yalnızlık sözleri ile anlatabilirim ki yaşadıklarımı_ Hangi söz anlatabilir ki, senden uzak çektiğim acıyı? Dilimde ismin, kalbimde sevgin. Ne kadar acı verirsen ver vazgeçemiyor deli gönül. Bir kere ölümüne sevmişim.

Hep korkarız yalnızlıktan ama bil ki yalnızsan; yalancı arkadaşların, ikiyüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin olmaz.

Hiç bir kadına yalnızlık yakışmaz, ama eğer bir kadın yalnızsa, ya yüreğinde dumanı tüten bir ayrılığı, ya da canından çok sevdiklerine ömrünü adadığı bir fedakarlığı vardır!

İçi insanlarla dolu büyük evler var karşıda, gene de tek odada bir başına olmak, bir evde yalnız yaşamak, yaşamın en önemli yanı, daha doğrusu_ Kimi zaman yalnız kalabilmek mutluluğun ilk koşulu.

İnsan bir kere yalnız kalmaya görsün hemen alışıyor yalnızlığa. Yolun sonunda kimseye ihtiyacı olmayan, güçlü ama hissiz bir insana dönüşüyorsunuz.

Keşke Yalnızlığım Kadar Yanımda Olsaydın Keşke Onunla Paylaştığımı Seninle Paylaşsaydım Keşke Senin Adın Yalnızlık Olsaydı da Ben Hep YALNIZ Kalsaydım.

Kolu kanadı kırılmış bir kuş gibiyim sensizlikte.  Uçup gitmek istiyorum, senli diyarlara. Ruhum pencerene konmuş olsa da, bedenim hala çok uzaklarda.

Ne sevmeye gücüm var, ne de ihanetlerinizi kaldırabilecek halim. Artık tamamen yalnızım, bu yalnızlık içerisinde savrulup gideceğim sadece. Bırakın beni kendime, az ötede oynayın bana yeter.

Ne zaman mutlu olacağım bir neden bulsam, bir yerden sorun çıkıyor. Sanırım yalnızlığım beni çok seviyor ve onu terk etmemi istemiyor.

O kadar çok yalnızım ki her gece yastığa sıkıca sarılıp hayallerime dalıyorum. Hiç tadamadığım o duyguları yastığım ile beraber tadıyorum.

Sırılsıklam oldum yalnızlığın ile. Damla damla sağanaklı umutlarım var artık. Belki gelirsin diye bekliyorum Belki de hasretin beni öldürüp gidecek bu kapkaranlık evde.

Sonsuzluğun sonu kadar bir yalnızlığa gebe ömrüm. Çok şey istemedim ki şu hayattan. Birkaç sağlam dost, birde sendin istediğim ey gülüm.

Tıpkı bir kasırganın merkezindeki sakin bölge gibi durgun ve bomboştum, çevremdeki karmaşanın içinde yuvarlanıp gidiyordum.

Yalnız düşünceler paramparça, Yalnız hatıralar kırık dökük, Yalnızlık zor, yalnızlık büyük, İnsanın yalnızlığı bambaşka.

Yalnız kalmaya tahammül edemediğimizde, bu, doğumdan ölüme kadar sahip olacağımız tek arkadaşa kendimize gerektiği gibi değer vermediğimiz anlamına gelir.

Yalnız saatler hayatın en iyi zamanıdır, çünkü en derin sırlarımı dünyadaki en güvendiğim kişi olan KENDİM ile paylaştığım tek zamandır.

Yalnızım işte. Çok basit görünebilir, ama değil. Hiç basit değil. Hep acı çekiyorsun mesela. Birbirini çok seven bir çift görünce imreniyorsun, kıskanıyorsun. Sonra bi de ağlamak var. En can sıkıcı kısmı yalnız olmanın.

Yalnızlığım kendime güzelim senin aşkınla hitap düşmüş bedenim, geleceğe umutsuz bakıyor gülüm.

Yalnızlığın acımasız girdabındayım. Ne dünya malı, ne günübirlik bir aşk aradım, yalan dünyada. Sadık bir yar, sımsıkı sarılacak dostlar aradım. Tüm arayışlarım, gençliğimin hoyratlığında kaldı. Ne aradımsa, onu bulamadım.

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde ne de sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unuttun diye.

Yalnızlık, insanın etrafında insan bulunmaması anlamına gelmez. İnsan, kendinin önemsediklerini başkalarına ulaştıramadığı veya başkalarının imkansız bulduğu bazı düşüncelere sahip olduğunda, kendini yalnız hisseder.

Yalnızlığı içiyorum bu gece, karanlığı en korkutucu gününde dibe vuran bir dalga kayboldum gibi dünyada, gökyüzü korkutuyor beni, üşüyorum sanki; bedenimde hafif bir titreme sensizim işte.


Ayrıca 14 Şubat Sevgililer Günü Yalnızlık Sözleri sayfası içinde bir bağlantı bırakalım buraya, ne olur ne olmaz..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.