Regaip kandili önemi, resimli Regaip kandili mesajları, Regaip kandili dualarını içeriğimizden bulabilirsiniz.

Regaip Kandili

Hicri takvimde üç ayların Recep ayının ilk cuması olarak bilinen ve en hayırlı beş geceden biri olan Regaip Kandilinde yapılan dualar geri çevrilmez. Regaip Kandili Arapçada istemek ,arzu etmek, ısrarlı olmasını istemek anlamlarına gelir. bu nedenle bu kandil gecesinde bol bol dua edip dilek dileyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan ve sevdiklerinize özel olarak gönderebileceğiniz regaip kandilinin önemini anlatan resimli mesajlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Resimli Regaip Kandili Mesajları

Yüce Allah mübarek Regaip kandili hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hayırlı Kandiller…

-Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

-Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

-Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.