Müslümanlık ile ilgili güzel sözler arayanlar için en güzel resimli Müslümanlık yazıları örneklerini içeriğimizde derledik.

Müslümanlık dini dünyada birçok kişinin benimsediği bir dindir. Ülkemizin de yüzde doksanlık kısmı Müslümandır. Müslümanlık dini ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için resimli güzel sözler arıyorsanız aşağıda yer alan Müslümanlık ile ilgili yazı örneklerini kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan din ile ilgili diğer içeriklere de bakabilirsiniz.

Müslümanlık ile İlgili Sözler – Resimli Müslümanlık Yazıları

Sizin davranışlarınıza bakıp da Müslümanlığa özenen kimseler yoksa imanınızı gözden geçirin.

Ağlayacaksan ümmeti Muhammed (SAV)’e kurban olacaksan Hz. Allah (CC)’ye Allah’ım bunu paylaşan tüm Müslüman kardeşlerimizin günahlarını affeyle ya rabbim amin amin amin…

En güzel din Müslümanlıktır. Her namaz kılışında huzuru bulur insan, yeter ki sen yüce rabbime sığın o derdin dermanı Müslümanların yücesidir. Allah’ım tüm halkımızı affetsin.

Kim, Müslümanın ayıbını örterse, Allah da onun dünya ve ahirette ayıbını örter. Kişi, arkadaşına yardımcı olduğu müddetçe, Allah da onun yardımcısı olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.