İhanet ile ilgili sözler arayanlar için bu içeriğimizde resimli ihaneti anlatan ve duyguları ifade eden en güzel sözleri derledik.

İhanet günümüzde çoğu kişinin başına gelen zorlu bir süreç yaşamaya neden olan eylemdir. Hem ihanet eden hem de ihanete uğrayan kişiler zorlu süreçlerden geçmektedir. Özellikle de sevdiği insanlar tarafından ihanete uğrayan kişilerin çoğunun hayatına kaldığı yerden devam etmesi duygusal ve psikolojik açıdan zaman alan zorlu bir evredir. İhanet denilince ilk akla gelen ikili ilişkiler olsa da vatana, millete, bayrağa, kendine, hayat tarzına, aileye ihanet durumları da yaşanmaktadır.

Genellikle erkeklerin ihanet etme ihtimalleri ve istatistikleri daha fazladır. Fiziki ihanette erkekler sayıca üstün olsa da duygusal ihanetlerde kadınlarda erkeklerden kalır bir konumda değildir. Hayatınızda uğradığınız ihanetler ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak için güzel sözler arıyorsanız aşağıda yer alan resimli ihanet ile ilgili sözleri kullanabilirsiniz.

İhanet Sözleri Resimli

”İhanet sessizce büyür…”

”Hangi gözler için gözlerimden vazgeçtin..!”

”Aşk 2 kişiliktir, 3.’sü ihanet sebebidir.”

”Hile ve ihanet güçsüz insanların işidir.”

”Kimseyi aldatma, ihanet onarılmaz.”

”Dosta ihanet eden toprağa kefensiz atılır…”

”İhanet karaktersizliği gösteren bir olgudur insanın içinde.”

”İhanet sevilmeyeni değil sadece sevenleri ağlatır…”

”Kimse adaleti öğretmesin bize ihanet edene merhamet edilmez bizde.”

”Kimseye güvenmemeyi en çok güvendiğim insanlardan öğrendim.”

“İhanet” asla müsamaha göstermeyeceğim bir davranıştır…”

Aldatma Sözleri Resimli

Son sözü söyleyen sen olsan ne olur ki? En son giden kim, ona bakmalı. Son sözü ben söylemiştim ama en son giden ben olamadım.

Aman dikkatli ol, olur mu? Şimdi oraları soğuktur, sıkı giyin. Sakın abartma sigarayı benim gibi. Ağrımasın boğazın. Bir konu daha vardı; sevgini sadece hak edene ver olur mu?

Bir insan gerçekte seviyorsa iki şeyi asla gerçekleştirmez; ne ağlatır ne de aldatır. Aldatmak insan olmanın gururuna, ağlatmak ise insan olmanın onuruna yapılan bir hakarettir.

Şimdi öğreniyorum; o malum kişiye ‘her şeyim’ demişsin. Geriye kalanlardan bana ayırdığın bir şey var mı? Her şeyin olduğunu düşünürken meğerse koca bir hiçmişim.

Eğer bir insan, senin söylediğin her şeyin doğru olduğuna inanıyorsa ve sen buna rağmen yalan söylemekten kaçınmıyorsan, hatta bu durumdan zevk alıyorsan en büyük hainsin demektir.

Aslında sizin için hiçbir çaba göstermemiş biri için savaşıyorsanız, kendinizi beklemediğiniz bir anda cehennem soğuğunun ortasında yapayalnız bulmanız kaçınılmaz olacaktır.

Çölüme yağmur olduğunu düşünüyordum. Meğerse boğuluyormuşum. O kadar çok yağmışsın ki benim üzerime, bulutlarını başkalarına saklamışsın.

Sen beni aldattın, ben seni düşlerimde öldürdüm. Artık yaşamına dair bende kalan tek iz, belleğimin morgunda saklı… Çürüyene kadar orada kalacaksın.

İhanet Sözleri Etkileyici

Sızlıyor be doktor. Aşk denince kalbim dost denince sırtım.

Karanlıkta yürürken gölgen bile seninle değil!

Sen sevdana baş aktör değil provasız aşklarına figüran arıyorsun.

Gözlerde ihanet varsa, sözlerde sadakat aranmaz.

Kim bilir benden sonra kaç kişiye ‘Ömrüm’ deyip beni her solukta öldürecek.

Bir kez yalanını yakaladığın birinin, bin kez doğrusunu sorgularsın.

Seninle ilk defa tattım aşkta ihaneti. Senden öğrendim severken nefret etmeyi.

Kimseye güvenmemeyi en çok güvendiğim insanlardan öğrendim.

İhanet arkadaşlık zincirini karartır, fakat vefa onu her zamankinden parlak yapar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.