Eziyet ile ilgili sözler arıyorsanız içeriğimizden en güzel ve anlamlı eziyet yapanlar veya görenlerle ilgili resimli sözleri bulabilirsiniz.

Eziyet yaşadığımız dünyada her canlı gördüğü oldukça kötü bir durumdur. Eziyet edenler ve eziyet edilenler arasındaki en büyük fark vicdandır. Herhangi bir canlıya eziyet eden canlıların vicdan ve Allah korkusu yoktur. Ne yazık ki canlılara eziyet edenlerde yine insanlardır. Aile içi, psikolojik eziyetler, muhtaçlık duygusundan oluşan vb. birçok konuda eziyet gören insanlar vardır. İş ve dış savaşlar, ülkelerin gelişmişlik düzeyleri, sığınma şekilde yaşayanlar günümüzde en kötü psikolojik ve fiziksel eziyetleri görmektedir. Eziyet duygusu ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi sosyal medya hesaplarınızdan anlatabileceğiniz en güzel resimli eziyet mesajlarını aşağıdan bulabilirsiniz.

Bu konuyla beraber Resimli Zalimlere Sözler sayfasınıda inceleyebilirsiniz.

Eziyet İle İlgili Sözler

Eziyet görenlerin çektikleri duyguları anlatan en anlamlı eziyet ile ilgili sözleri aşağıdan bulabilirsiniz.

Mazlumun Ahı İle İlgili Sözler

Mazlumun ahı ile ilgili sözler için aşağıda yer alan sözleri kullanabilirsiniz.

Zalimlerle İlgili Ayetler Resimli

Zalimlerin yaptığı zulüm ve eziyetler ile ilgili en anlamlı paylaşım örnekleri için aşağıda yer alan resimli sözleri inceleyebilirsiniz.

Haksızlığa Karşı Söylenen Sözler

Haksızlık yapanlara karşı söylemek istedikleriniz için aşağıda yer alan haksızlığa karşı söylenen sözleri bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.