Ana Sayfa Resimli Sözler - Resimli yazılar Dünyanın En Güzel Sözleri – Resimli En Güzel Mesajlar

Dünyanın En Güzel Sözleri – Resimli En Güzel Mesajlar

0
Dünyanın En Güzel Sözleri – Resimli En Güzel Mesajlar

Dünyanın en güzel sözleri, resimli en güzel mesajlar, anlamlı ve yeni resimli güzel sözleri içeriğimizden bulabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan kişiler genellikle resimli güzel sözler ile paylaşım yapıp duygu ve düşüncelerini paylaşmayı sever. Facebook, Twitter, Instagram ve Whatsapp gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz dünyanın en güzel sözlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Resimli en güzel mesajları paylaşırken bize destek vermek için #kuaza etiketini kullanmayı unutmayın.

Dünyanın En Güzel Sözleri – Resimli En Güzel Mesajlar

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık sevdada boğulur.

Akşam ezanından sonra kopacakmış ya kıyamet, belki de o yüzden akşam ezanından önce evde ol der anneler, son bir kez daha görebilmek için.

Her insan bedeninin çürüyeceğini bilir ve bundan korkar ama çoğu insanın ruhu gövdesinden önce çürür, nedense bundan korkmaz…

Unutma ellerini Rabbine açabiliyorsan anla ki O seni dinliyor, çünkü O Rabbin öyle bir Rab ki, kabul etmeyeceği duanın ellerini semaya açtırmaz.

Ne kazandık bu kadar bakmak ile leyleğin ömrü geçer laklak ile.

İnsanlar eğlenebildikleriyle arkadaş olurlar, anlatabildikleriyle dost, ağlayabildikleriyle kardeş.

Kendinizi başkalarına anlatma çabasına girmenize gerek yok. Herkes kimliğini cebinde, kişiliğini benliğinde taşır.

Gülümsüyorum çünkü biliyorum ki gülümsemek; dostlarıma karşı sunduğum en iyi ikram, düşmanlarıma karşıda en asil darbedir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.