Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri 26

Anneler günü sözleri konusunda anneler günü mesajları, anneler günü sözleri ve resimli anneler günü sözlerini bir araya getirdik.

2021 yılında anneler günü 9 Mayıs 2021 günü kutlanacaktır. Ayrıca buradaki “Anneler Günü ne zaman? (2016-2050 yılına kadar tarihler)” yazımızda yıllara göre anneler günü tarihleri yer almaktadır.


Sizlerde bugünün anlam ve önemini annelerinize resimli sözler, resimli anneler günü mesajları göndererek yada sosyal medyada ve arkadaş çevrenizle yazılı resimleri paylaşarak farkındalık oluşturabilirsiniz.

ANNELER GÜNÜ – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
ANNELER GÜNÜ – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

Anneler günü sözleri

Gökteki yıldızları teker teker bir sepetin içine toplasam annem sonra otursam karşına yıldızlardan taş yapıp kondursam saçlarına. Anneler günün kutlu olsun.

Her bir bebek doğduğunda sadece bir insan dünyaya gelmez, aslında o bebekle birlikte yeni umutlar, yeni heyecanlar doğar. O bebekle birlikte yeni bir anne doğar…

Ne çok acı çekti kadınlar. Sanki tüm dünyanın yükünü tek seferde sırtlanmışlar. İyi ki varsınız! Anneler gününüz kutlu olsun. 

Bizim için, yüreğin kan ağlasa bile senin yüzün hep güler annem. Anneler günün kutlu olsun.

Yüzünde dört mevsim var, koyu saçlarında nehirler saklı. Annem sen dünyada ki en güzel şeysin. Anneler günün kutlu olsun.

Her çocuk kalbindeki o yüce korkuyla doğar. Sonra o korku yerini sadece sevgiye bırakır, saf sevgiye. Çünkü annesini artık onu sarıp sarmalamıştır. Bütün annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Ne zaman düşsem, ağlasam, kaybetsem veya kazansam hep yanımdaydın annem. Beni asla bırakmadın! Anneler günün kutlu olsun sultanım…

Yeryüzünün tüm güzelliklerini toplasalar senin tek kirpiğine dahi değişmem annem. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Bizim kahraman analarımız var! Bizim kurşunun önüne korkmadan dikilen kadınlarımız var! Hepinizin anneler günü kutlu olsun.

Herkesten sakladığım gizli yaralarımı görüpte saran tek kişisin annem. Beni hiç bırakma olur mu? Anneler günün kutlu olsun.

Bin yılda minnet eylesem yetmez annem sana, çocukken emindim oysa cennetten düşmüş bir melek olduğuna. İyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun!

ANNELER GÜNÜ – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
ANNELER GÜNÜ – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

Keşke tüm anneler ölümsüz olsaydı. Belki o zaman temizlenirdi yeryüzü günahtan ve korkudan. 

Hüznümü huzura dolayan annem, sen benim için tüm insanlardan farklısın. Sen benim görmeyen gözlerimin gökyüzüsün. Anneler günün kutlu olsun 

Çiçeklerin ne haddine, senin kokunla yarışmak anne! Tüm çiçekler toplansa bile erişemez o güzelliğine. Anneler günün kutlu olsun. 

Annem sen gittiğinden beri sarmaşıklar misali dolandı ruhum yalnızlığa. Neleri vermezdim ki bir kere sarılman için bana. Anneler günün kutlu olsun.

Cennet bile ayağının altındayken annem, dizlerine başımı koymak ne büyük bir onur. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler Günü Mesajları 2015 – Resimli Mesajlar Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Mesajları 2015 – Resimli Mesajlar Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

Bir tohum gibiydim. Zaman suladı taşımı toprağımı, gitgide geliştim ve serpildim lakin gözlerinin içine bakınca ben, senin nezdinde hâla o küçük çocuk olduğumu anlıyorum. Değeri paha biçilmez olan annem, anneler günün kutlu olsun.

Bir dua dökülür usulca dilimden, bir serzeniş, bir isyan. Sensizliğe hiç alışamadım annem. Gittiğin yerde de mutlu ol canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Anne, içimdeki korku bir dokunuşunla yok oldu. Varlığın ihtişam, yokluğun tek isyanımdı. Canım annem, sultanım Anneler Günün kutlu olsun. 

Annem sensiz alev benim her yanım hatta küle döndü çoktan sol tarafım ve tam ortasındayım rüzgarsız bir fırtınanın. Anneler günün kutlu olsun. 

Anneler günü Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler günü Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

“Bu da geçecek, zaten hepsi geçmedi mi?” Diye avut beni annem. Nolur beni sen sensizliğe avut!

Sarar mısın kollarını annem bedenime benim? İşte ben o zaman gerçek evimdeyim. Anneler günün kutlu olsun tek varlığım.

Ben satın alınmış sevgiye hiç alıştırılmadım. Anne mutlu olmam için senin gülmen yeterliydi. İyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Annelerimiz olmasa sonumuz yakındı. Kötülük kol gezer, körpe çocukların yakarışları titretirdi yeryüzünü ve yeni doğmuş bebekleri kin emzirirdi. İyi ki varlar. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Yeryüzünde eser soğuk rüzgarlar, benim içimde kasırgalar var. Sen sadece bana gül annem. Kasırgalar koptuğu yerden dağılırlar. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler Günü Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

Bir tebessümünle dağılır karanlıkta saklanan tüm korkular annem. Gülüşün kovar tüm kuytu karanlıkları. Sen yeter ki hep gül! Anneler günün kutlu olsun.

Annem bak gökyüzü aldı beni de içine, ben güldükçe sende gülüyorsun. Yemin ederim seni hep seveceğime. Anneler günün kutlu olsun.

Tüm yollarımı aydınlatıp bana yol gösterdiğin için teşekkür ederim annem. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Hani derdin ya annem ‘sevgiyle yap ne yaparsan’ diye. Anne seni sevgiyle unutamıyorum…

Saçların ışıl ışıl parlar annem gökyüzünde sırma saçan güneş gibi, gözlerin asi bir nehir her an çağlamaya hazır. Seni çok sevdiğimi bil annem. İyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

En güzel Anneler Günü lezzet çiçekleriyle tatlansın!
En güzel Anneler Günü lezzet çiçekleriyle tatlansın!

Beni dünyaya getirip, tüm sevgisini bedenime usulca işleyen, cennet ayakları altına serilen kadın. İyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Bi’ keresinde başımı okşarken şey demiştin ya hani annem “insanları sevmezsen doğayı sev” diye. Senin sayende ben hem doğayı hem de insanları sevmeyi öğrendim. Anneler günün kutlu olsun Sultanım.

Anne artık kanatlarım hazır uçmak için. Beni bu yaşa kadar getirip, onca yaramazlığıma, onca hatama rağmen hep beni sevdiğin için sana minnettarım. Anneler günün kutlu olsun.

Tüm insanları senin gibi sandım anne, beni severler zannettim. Güvendim onlara. Lakin öyle olmadığını gördüğümde senin ne kadar eşsiz olduğunu bir kere daha anladım. Anneler günün kutlu olsun.

Yeryüzünde ki asıl sevginin kaynağı hep anne sevgisi olmuştur. Başta Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere bütün annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun. 

Tüm dünyayı gezdim geldim annem fakat senin gibi iyi kalpli, merhametli ve içten birine daha rastlamadım. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler Günü Sanat Etkinlik Önerileri | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Sanat Etkinlik Önerileri | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

Anne sevgisinden mahrum büyüyen çocuklar bana göre ruhunda hep baki kalacak derin bir acıya sahiplerdir. Bir gün çocukları olursa sevgiyi onlardan eksik etmeyeceklerdir.

Her yanım sarılmış bir meydanda gibiyim annem. Biliyorum bu keşmekeşlik ancak senle son bulur. Hep beni sevdiğin için sana teşekkür ederim annem. Anneler günün kutlu olsun.

İnsanlar anlamıyor bu karanlık niye böyle benim etrafımda. Anneme ihtiyacım var diyorum, başıma gelenleri anlattığımda. Anne beni affet lütfen. Anneler günün kutlu olsun.

Ben hâla senin gözünde karanlıktan korkan o küçük çocuğum değil mi annem? Büyümeyi istemediğim tek yegane yer senin kalbin. Anneler günün kutlu olsun canım annem. 

Annem senin için gökyüzünde asılı duran bir kaç yıldızı yakalayabilmek isterdim. Ne çok yakışırdı ışıl ışıl parlayan saçlarına.

Canım annem kalbinde ki sevgi kusursuz güzelliğin tam tescili gibi. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun. 

Başına aklar düşmüş canım annem. Belli zaman deymiş sana, biz çocukların için harcadığın emek bulaşmış saçlarına. Her şeyin en iyisini hak eden kadın! Anneler Günün kutlu olsun.

Yere düşüp dizlerim kanadığında veya hayal kırıklığına uğrayıp ağladığımda hep ilk sana sığındım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Annem seni gökyüzü kadar uçsuz bucaksız, zaman kadar sonsuz seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Eğer bize harcanan emekler geri ödenebilseydi, annemin bana harcadığı o yılları nasıl öderdim hiç bilmiyorum. Canım annem, bitanem anneler günün kutlu olsun.

Ufak ama Etkili Anneler Günü Hediyesi; Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Ufak ama Etkili Anneler Günü Hediyesi; Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

Eğer bir gün ayrı kalmak zorunda kalırsak anne bil ki benim ruhum hep senin kalbinde çağlayacaktır. Anneler günün kutlu olsun.

Sensiz geçen her an ruhuma işliyor annem. Bilmiyorum neredesin, hangi yanımda ama hissettiğim bir şey var. Bana olan sevgini hala hissediyorum canım annem. Senin de anneler günün kutlu olsun


En güzel Anneler günü mesajları

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun. 

Hayatımdaki en değerli varlığım, Annem, Anneler günün kutlu olsun. 

Başta canım annem olmak üzere, tüm anne ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun. 

Şefkati, sevgisi ve sabrıyla bizleri yetiştiren başta annem ve eşim olmak üzere tüm annelerimizin, ANNELER GÜNÜ kutlu olsun. 

Başta şehit annelerimiz olmak üzere, elleri öpülesi tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun. 

Onlar; Bir gün değil, hayatları boyunca umudun, şefkatin, merhametin, gücün ve kararlılığın adı oldular… Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun..

anneler günü magnet – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
anneler günü magnet – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

Hayata tutunmamızı sağlayan, sesleriyle huzur bulduğumuz, sadece bir gün değil her gün kıymetlimiz olan tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir. Anneler gününüz kutlu olsun. 

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM ellerinden öperim.

Her mayısta değil ömür boyu kalbimdesin, canım annem günün kutlu olsun!

Çocuklarımın annesi ve benim meleğim, anneler günün kutlu olsun sevgilim.

Bir çocuk için hayatta en büyük şans iyi bir aileye sahip olmaktır. İyi ki benim annemsin canım annem. Anneler gününü kutlarım. 

Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Anneciğim anneler günün kutlu olsun. 

Yemek koyulurken, ‘bu kadar yeter’ dedikten sonra mutlaka bir kaşık daha yemek koyan kişiye ‘anne’ denir. Ve o herşeye değerdir. 

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Anneler günün kutlu olsun. 

Anne sen olmadığında ne yapacağımı bilmiyorum, büyüdüm kocaman insan oldum ama hâlâ en zorlu anlarımda seni arıyorum. Anneler günü kutlarım.

Hayatın bize sunduğu en güzel hediye ‘anne’ değil midir? Onlar bizim dünyadaki koruyucu meleklerimizdir. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Fedakârlığın ne olduğunu bana öğrettiğin için canım annem, şimdi de ben aynısı çocuklarıma gösteriyorum. İyi ki varsın, anneler gününü kutlarım.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım seni seviyorum annem anneler günü kutlu olsun annem. 

Beni ben olduğum için seven ve beni her halimle kabul eden hoşgörü kalkanıyla beni hep koruyan ve kollayan biricik annemin anneler günü kutlu olsun.

En kötü günlerimde, en mutlu günlerimde sen her zaman benimle oldun, benim sevgim de seninle oldu. Anneciğim, anneler gününü en içten şekilde kutlarım.

İyi ki benim annemsin, bu beni dünyanın en şanslı insanı yaptığı gibi dünyanın en mutlu insanı olduğum gerçeğini de asla değiştirmiyor. Anneler günün kutlu olsun. 

Seni çok seven bir evlat ve her zaman sevecek olan bir eş… Seni her zaman korumaya ve mutlu etmeye kendimi adadığım canım eşim, anneler günün kutlu olsun. 

Anneler Günü Hediyesi için birbirinden lezzetli seçenekler
Anneler Günü Hediyesi için birbirinden lezzetli seçenekler

Çocuklarımın şefkat dolu annesi hayatıma kattığın renk için teşekkür ederim. Bu özel gün varlığın gibi armağan edilen en değerli hediye. Anneler günün kutlu olsun. 

Anne demek geceleri üzerinin hiç bir zaman açık kalmayacağı sırtının hayat boyu yere gelmeyeceği demek değil midir? Çünkü anne üşütmez ısıtır. Canım annem anneler günün kutlu olsun. 

Annecim, biriciğim, sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM Anneler günün kutlu olsun.

Anneliğin ne demek olduğunu anne olunca anladım. Üşüdü mü, doydu mu gece rüyasında korktu mu? Ona gelmesin bana gelsin ayağına taş değmesin… Ah annelik seni ben çok sevdim. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

Küçükken başucumda bana ninni söylerdin, sabahları uyanınca, beni okşar severdin. Benim annem, güzel annem beni al dizlerine. Kucağında okşa beni, ninniler söyle yine. Bugün hâlâ kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Güzel annem, kalbimin sen, en büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun. 

Bugün anneler günü ancak benim için seninle geçirdiğim her gün güzel canım annem. Sen bana en zorlu anlarımda destek oldun, en yakın arkadaş, en yakın baba en yakın kardeş oldun. Herşeyimi sen karşıladın canım anneciğim ve iyiki benim annemsin. Seni ne kadar sevdiğimi bahsetmeye gerek bile duymuyorum çünkü kelimeler yetersiz kalacaklar biliyorum. Seni herşeyden çok seviyorum!

Anneler Günü Mesajları | Resimli Anneler Günü Mesajları BURADA …
Anneler Günü Mesajları | Resimli Anneler Günü Mesajları BURADA …

Keşke anneler ölümsüz olsa.. 

Anne olmak demek çocuğu uyuduktan sonra uymak demektir. 

Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir. 

Anne girdin düşüme, yorganın olsun duam, mezarında üşüme. 

Bana dünyayı kucakla deseler, ben gidip anneme sarılırım. Anneler gününüz kutlu olsun.

Anneler belki her şeyi göremezler ama kalpleriyle duyarlar. 

Bana mutluluğu anlat deseler; ”Annem Yaşıyor.” der susarım. 

Annesinin gönlünü kıran büyük günah işlemiş olur. 

Annesinden dayak yediği halde, yine “anne” diye ağlayan bir çocuktur aşk. Annene hizmet et; çünkü cennet annelerin ayakları altındadır. -Hz. Muhammed (sav.) 

Hiç bir doktorun tedavisi, senin öpeyim de geçsin sözün kadar işe yaramıyor anne. 

Anne elinden tüm dünyaya tutunur insan, o eli bir bıraksa bir ömür yutkunur insan. 

Herkesin bayramda gidebileceği bir köyü, bir baba ocağı, bir ana kucağı olabilmeli. 

Şuna inanmak lazımdır ki, dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir. 

Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz. 

Bana, okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: annemdir. 

Ne cenneti merak ediyorum ne de cehennemi, çünkü ben annemi gülerken de gördüm, ağlarken de. Ah annelik sen ne kutsal bir şeysin! 

Getir ayaklarını öpeyim canım annem, çekeyim içime cennet kokusunu. Anneler günün kutlu olsun.

Gözümden yaş, yüreğimden sızı. Tarif edilmez bu acı yaşayınca anlıyor insan anne babasızlığı. 

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. 

Annem benim. Hislerine ihtiyacım var. Güvenilmez insanları bir bakışınla anlamana ihtiyacım var. 

Anneler Günü Kampanyası Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Kampanyası Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

İlk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda şimdi ise güneşim ayım meleğim yıldızım Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele bir de yavrum deyişine ölürüm annem… 

Sevgi dolusun, merhametlisin, koruyucusun, fedakârsın. En önemlisi iyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

Seni çok özledim annem. Kokunu gülüşünü bakışını ne yaparsam yapayım yine de affedişini. Mekânın cennet olsun annem.

Buralar buram buram sen kokuyor anne.

Nasıl bir masalmış bu hayat denen efsane, bir türlü mutlu son yazamadık be anne. Anneciğim sen benim bu dünyadaki en iyi arkadaşım, aslında tek dostumsun. ve sen beni karşılıksız seven yegane varlıksın. 

Gençlik geçer, aşk söner, arkadaşlık yaprakları dökülür; fakat bir annenin gizli ümitleri baki kalır. 

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyormuş annem. 

Sen benim için her şeyden daha ön planda, herkesten daha değerlisin. Sen benim aşık olduğum ilk kadın dünyalar güzeli annemsin. İyi ki varsın.

“Çok mutluyum” demesi yeterlidir benim için. Bu cümleyi söylerken sesi mutlu tınıdaysa, gözünün bebeği bile gülüyorsa değmesinler keyfime. 

Bir anneyi en çok çocuğunun mutluluğu mutlu eder. Anneler gününüz kutlu olsun.

Senin gözlerindeki hüzün benim dünyamı karartır, senin gözündeki yaş beni hayattan soğutur. Senin bir gülümsemen beni dünyanın en güçlüsü yapar annem. Sen hep yanımda ol, seni çok seviyorum. 

Hadi anne bak gün doğuyor, sabahlara, iyi değilim anne… Ne olur bu gece sen gel rüyama, korkudan ağlayan gözlerime sen dol bu gece çaresizliğime merhem bul gelmeyeceksen de. İyi değilim anne…

Ayaklarının altında cennet ile gezen kadın, senin hakkın hiçbir zaman ödenmez. Senin kadar fedakar, şefkatli, koca yürekli, güçlü bir kadının evladı olduğum için çok şanslıyım. İyi ki varsın

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. 

Bir anı en fazla ne kadar ağır olabilir ki? Ben anıları, fotoğrafları, ben senin yokluğunu kaldıramıyorum artık. Annem…

Dünyanın en değerli varlıkları olan tüm kadınların anneler günü kutlu olsun.

Canım annem iyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, anneler günün kutlu olsun! 

Cenneti yüzündeki gülümsemende saklayan annecim, bugün senin günün kutlu olsun! 

Anne bir sanatçıdır, en güzel eseri de yavrusudur. Annelerimiz hep mutlu olsun. Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim annemsin! 

Anneler günü kutlu olsun. En büyük özlem sanadır annem. Keşke hep yanımda kalsaydın. Anneler günün kutlu olsun. 

Cennet kokulu, baş tacı annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum. 

Hiç unutulmayacak yüz, anne yüzüdür. 

Tüm annelerimize sevgilerimizle. Anneler gününüz kutlu olsun

Şükrettim ömrüm boyunca bana senin gibi bir anne verdiği için. Annem anneler günün kutlu olsun. 

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem. 

Dünyanın en güzel annesi; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum. 

Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun. 

Kaç yaşında olursam olayım canım anneciğim ben senin hep ufak çocuğunum, anneler günün kutlu olsun!

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun! 

Bana her zaman doğruluğu ve dürüstlüğü öğütleyen bir tanecik annem yolun yolumsa sevginin ışıltısı ışığımdır.

Kendimi her zaman güvende hissetmemi sağladığın için teşekkür ederim. Melek annem, anneler günün kutlu olsun.

Gökten düşen yıldızların hepsi senin yüzünde toplanmış, iyi ki benim annemsin, iyi ki bir aradayız anneciğim.

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini Anneler Günü Sözleri kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

Şimdi yan yana olmak isterdim ama kalbim her zaman seninle, bu vesileyle anneler gününü tüm duygularımla kutluyorum. 

Anne kokusu huzurun adresi, bir gün değil her gün senin günün. Seni çok seviyorum annecim, anneler günün kutlu olsun! 

Bu dünyada en çok sevdiğim ve en çok inandığım insan, annem! Anneler günün kutlu olsun, çocuğun seni her zaman seviyor. 

Hediyeni umarım almışsındır anneciğim, bu hediye seni ne kadar sevdiğimin küçük parçası sadece, anneler gününü kutlarım. 

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Tüm annelerin günleri mutlu olsun. 

Sevgili anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem. 

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun. 

Karşılıksız tek sevgi annenin çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

En güzel * Mayıs Anneler günü mesajları bu sayfada! – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
En güzel * Mayıs Anneler günü mesajları bu sayfada! – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

Hayat yolculuğumun en başından beri beni besleyen, üzerimden duayı hiç eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!

Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun!

Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

anneler gunu mesajlari 16 ~ Kuaza
anneler gunu mesajlari 16 ~ Kuaza

Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Sen benim kalbimin içinde tuttuğum en güzel şeysin, Anneler Günün kutlu olsun!

Hayatım boyunca beni hep destekledin ve teşvik ettin. Anneler Günün kutlu olsun!

Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun!

Söyleyeceğim hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim!

Anne, doğduğumdan beri, hayatımla ilgili aldığın tüm kararlar ve mükemmel dokunuşlar için sana borcumu asla ödeyemem. Bu özel günde, tüm fedakârlıklarını ne kadar takdir ettiğimi bilmeni istiyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. Seni seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Anne, sen dünyanın en iyi annesisin, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun!

Anne, eğer beni mutlu etmek için yaptığın tüm fedakarlıkları bir yere yazsam, milyonlarca defter yeterli olmazdı. Bütün fedakârlıkların ve sevgin için teşekkürler. Anneler Günün kutlu olsun. Hayatın boyunca mutlu olmayı hak ediyorsun

Hayattaki en karanlık anlarımda ve her şey kaybolduğunda, asla vazgeçmemem için beni desteklediğin ve hayatımda harika bir rol oynadığın için teşekkürler anne. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Seni müthiş bir anneye dönüştüren şey, seni en iyi abla yapan şey ile tam olarak aynı. Anneler Günün kutlu olsun!

Sen sadece bir abla değilsin. Sen bir annesin. Sen kendi sorumlulukları ve deneyimleri olan bir kadınsın. Benim hayatımda olduğun gibi kendi çocuklarının ve ailenin de hayatlarında büyük bir etkin var. Anneler Günün kutlu olsun dünyanın en güzel ablası!

Zaman ne çabuk uçup gitti. Dün benim üzerime titriyorken ve gözlerin annem gibi her an üzerimdeyken, şimdi kendi çocuklarının üzerine titriyorsun. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun.

Çocukluğumdan beri çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettar olacağım. Anneler Günün kutlu olsun!

anneler gunu mesajlari 4 ~ Kuaza
anneler gunu mesajlari 4 ~ Kuaza

Anneler Günü’nde mutlu anne, çocukları görünce keşke bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olmadık ve olamayacağız ama yine de Anneler Gününü kutlamak istedim. Anneler Günün kutlu olsun!

Bugün herkes için çok özel bir gün olsa da, benim için sıradan bir gün. Belki benim için iyi bir anne olamadın ama şartlar bunu gerektirdiği için sana kızmıyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Hayat ikimiz için de kolay değildi, biliyorum. Anne, çocuk olarak olmasak bile mutluluğu ikimiz de hakettik. Mutlu bir Anneler Günü geçirmen dileğiyle…

Hatırlayabildiğim kadarıyla, küçükken beni çok severdin ve birlikte çok iyi zaman geçirirdik. Uzun zamandır görüşemiyoruz, fakat hala o zamanları özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum annem. İyi ki seninle varım. Anneler Günü’n kutlu olsun..

Ne zaman zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun. Karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. İyi ki varsın iyi ki benim annemsin. Anneler Günü’n kutlu olsun sevgili annem.

Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim, Anneler Günü’n kutlu olsun

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle…

Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günü’n kutlu olsun anneciğim.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine…Gücüme güç, umuduma umut katan annem, Anneler Günü’n kutlu olsun.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, Anneler Günü’n kutlu olsun.

Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Annem, hayatımdaki en önemli ve kıymetli varlığım. Anneler gününü kutlamak için az sözcük, çok daha fazla duygu kullanıyorum.

Anne demek hastalık olduğunda sabahlara kadar yanı başında, hiçbir karşılık beklemeden duran demektir. Çocuk demek ise onu uyandırmak isteyen annesine huysuzluk yapandır. Annem, iyi ki varsın! Anneler gününü kutlarım.

Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri

Bir çocuğun başına gelebilecek en büyük şans senin gibi bir anneye sahip olmandır. O şanslı çocuk ise ben oluyorum ve bu şansımdan ötürü sana çok minnet duyurum canım anneciğim. Anneler gününü en içten duygularım ile kutluyorum.

Artık çocuğun büyüdü ve sana hediye gönderiyor ama anne senin gözünde hep küçük çocuğun olarak kalacağımı da biliyorum. Kaç yaşında olursam olayım hep senin çocuğun olacağım ve sen benim hep üzerime titreyeceksin. İyi ki de böyle! Anneler gününü kutlarım.

Teşekkür ederim anneciğim, her şeyi bana öğrettiğin, hasta olduğumda yanımda olduğun, beni yaşama hazırladığın, enfes yemeklerinden yedirdiğin, mutluluklarımı büyüttüğün ve beni her şeye karşı koruduğun için. Daha fazla teşekkür etmek için sayısız sebebim olmasına rağmen buna kâğıt yetmiyor, anneler gününü kutlarım.

Her korktuğumda senin gölgene saklanırdım canım annem. Çok uzaklarda kalsam da şimdi her zaman kokunu özlüyorum. Seni düşünmek bile kalbimi eritmeye yetiyor ve gözlerimdeki titreşimlerden içimden geçenleri bilen canım annem. Yaşamda beni ben olduğum için seven tek insan, anneler gününü kutluyorum.

Yıllar geçer ve anne biz ayrı düşeriz. Önce düşünürüm böyle daha mı iyi oldu diye çünkü yan yana sürekli birbirinize karışır oluruz. Ama önce zayıflamaya başlarım, sonra hasta olurum ve ardından da insanlar beni hiç merak etmez olur. Bunların hepsini sadece sen hiçbir karşılık beklemeden yapardın. İşte böyle bir an geldiğinde, seni ne kadar sevdiğimi ve özlediğimi çok daha iyi anlıyorum. Canım annem, anneler günün kutlu olsun.

Benim okulda hep başarılı olmamı isterdin, hep iyi yerlerde olmamı isterdin, hep iyi bir insan olmamı isterdin. Bunları bugün başarabildiysem mutluluğum senin yüzündendir anneciğim. Bu yüzden verdiğim küçük hediyeyi kabul ederek, anneler gününü kutlamamı sağlayabilirsiniz. İyi ki varsın anneciğim.

Küçükken her zaman yanımda olacağını sanarak çok mutlu olurdum ancak sonra bir sürü neden yüzünden ayrı düşebildik. Bu ayrılıklar neden oluştuğuna dair çok düşündüm ve anne hepsinin benden kaynaklandığını üzülerek fark ettim. Ben hâlâ senin dizine yatıp uyumak ve hiçbir şeyi düşünmek istemeyen kişiyim. Bir an önce bu isteğimi gerçekleştirmek istiyorum. Anneler gününü kutlarım.

Sen benim için peşimi hiçbir zaman bırakmayan sevgi oldun anneciğim. Ne olursam olayım, nerede bulursam bulanayım, sen belki yanımda gelemedin

Annelerin en güzeli, iyi ki varsın, iyi ki benim annemsin, anneler gününü kutlar, seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek isterim SENİ SEVİYORUM.

Sana hiç durmadan ne kadar güzel ne kadar güzel olduğunu ifade eden yazılar yazabilirim ancak sadece teşekkür etmek istiyorum sana canım anneciğim. Bu kadar fedakâr olup bu kadar cana yakın olduğun, bu kadar her şeyi alttan aldığın ve tüm yapıp ettiklerime katlandığın, doğruyu ve yanlışı ayırt etmem için bana yol göstermenden ötürü sana teşekkür ediyorum. Seni çok özledim ve sana bir şey olursa diye o kadar çok korkuyorum ki aklıma hiç böyle şeyler getirmemeye çalışıyorum. Kendine çok dikkat et canım anneciğim, anneler gününü kutlarım.

Tam şimdi sarılmak istiyorum sana canım annem. Öylesine, hiçbir neden yokken ve tüm dertlerimi unutturduğun, tüm her şeyime iyi geldiğin, sebepsiz yere her şeyi iyileştirdiğin için. Bugün anneler günü ve ben anneler gününü kutlarım. Ama biliyorum ki benim için sen her gün özelsin ve ben de her gün senin çocuğun olduğun için şanslıyım.

Anne bazen ne yapsam bilemiyorum. Senin yanına gelmek istiyorum ama gelemiyorum. Sen de benim yanıma gelemiyorsun ve bu şekilde sürekli özlem çekiyoruz. Canım annem, aramızda uzun yollar bulunsa, birbirimizi çok sık göremiyor olsak da sen benim her zaman yanımdasın. Sana karşı ben hiç kızgın değilim, nasıl olurum zaten? Sana karşı ben hep özlem doluyum, nasıl olmam zaten? Canım annem birbirimizi göremesek de bir başka anneler gününde yüz yüze görüşmek dileğiyle. Kendine çok iyi bak canım anneciğim, yakında görüşeceğiz.

Kokunla, sesinle, gülüşünle her zaman benim için herkesten ayrı oldun anneciğim. Yaşamda sadece karşılıksız bir şekilde beni seven sen olduğunu biliyor ve keşke her zaman yanımda olsan diyerek sana olan özlemimi bir anneler gününde daha dile getiriyorum.

Canım annem, sen benim için dünyanın en güzeli en iyi annesisin. Bunu zaten biliyordun ama anneler günü için hatırlatmak istedim. Anneler günün kutlu olsun.

Resimli Anneler Günü sözleri

Anneler Günü Mesajları – Resimli Anneler Günü yazıları ~ Kuaza
Anneler Günü Mesajları – Resimli Anneler Günü yazıları ~ Kuaza
ANNELER GÜNÜ MESAJLARI ~ Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
ANNELER GÜNÜ MESAJLARI ~ Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Günü Şiirleri 2018
Günü Şiirleri 2018
anneler-gunu-resimli-mesaj ~ Kuaza
anneler-gunu-resimli-mesaj ~ Kuaza
anneler-gunu-ile-ilgili-guzel-sozler-0 ~ Kuaza
anneler-gunu-ile-ilgili-guzel-sozler-0 ~ Kuaza
en-guzel-anneler-gunu-mesajlari-resimli_5941321 ~ Kuaza
en-guzel-anneler-gunu-mesajlari-resimli_5941321 ~ Kuaza
resimli-anneler-gunu-mesajlari_2658293 ~ Kuaza
resimli-anneler-gunu-mesajlari_2658293 ~ Kuaza
Anneler günü ne zaman? Ne hediye alınır? – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler günü ne zaman? Ne hediye alınır? – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
anneler gunu mesajlari 3 ~ Kuaza
anneler gunu mesajlari 3 ~ Kuaza
Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Nedir? Neden Kutlanır | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Nedir? Neden Kutlanır | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
resimli-anneler-gunu-mesajlari-2 ~ Kuaza
resimli-anneler-gunu-mesajlari-2 ~ Kuaza
Vektörel Çizim | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Vektörel Çizim | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
En güzel * Mayıs Anneler günü mesajları bu sayfada! – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
En güzel * Mayıs Anneler günü mesajları bu sayfada! – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Resimli En Güzel Anneler Günü Mesajları
Resimli En Güzel Anneler Günü Mesajları
Tüm Annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun |
Tüm Annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun |
Anneler günü mesajları, anneler günü whatsapp mesajları – en güzel …
Anneler günü mesajları, anneler günü whatsapp mesajları – en güzel …
Anneler Günü Şarkısı – Annem Annem Canım Annem – YouTube
Anneler Günü Şarkısı – Annem Annem Canım Annem – YouTube
Anneler Günü için Hediye Fikirleri – KEŞF-İ ALEM | Alem Keşif Rehberi
Anneler Günü için Hediye Fikirleri – KEŞF-İ ALEM | Alem Keşif Rehberi
Anneler Günü Hediyesi Anneler Günü Ne Zaman? – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Hediyesi Anneler Günü Ne Zaman? – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneye mektup: En iyi anneler günü mektupları ve uzun kısa anneler …
Anneye mektup: En iyi anneler günü mektupları ve uzun kısa anneler …
Anneler Günü ne zaman kutlanacak? Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü ne zaman kutlanacak? Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Resimleri – En Güzel Resimler, Fotoğraflar, Resimleri …
Anneler Günü Resimleri – En Güzel Resimler, Fotoğraflar, Resimleri …
anneler-gunu-gorselleri-0 ~ Kuaza
anneler-gunu-gorselleri-0 ~ Kuaza
En güzel * Mayıs Anneler günü mesajları bu sayfada! – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
En güzel * Mayıs Anneler günü mesajları bu sayfada! – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
HIDIRELLEZ VE ANNELER GÜNÜ KAHVALTISI | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
HIDIRELLEZ VE ANNELER GÜNÜ KAHVALTISI | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri anneler-gunu-ile-ilgili-guzel-sozler-11 ~ Kuaza
Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri anneler-gunu-ile-ilgili-guzel-sozler-11 ~ Kuaza
Anneler Günü Resimleri – En Güzel Resimler, Fotoğraflar, Resimleri …
Anneler Günü Resimleri – En Güzel Resimler, Fotoğraflar, Resimleri …
Anneler Günü Hikayesi | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Hikayesi | Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü hangi gün? Ne zaman başladı – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü hangi gün? Ne zaman başladı – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Gününü Kutladık – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Gününü Kutladık – Anneler Günü Sözleri – Resimli Anneler Günü sözleri
Anneler Günü Etkinlikleri | Sınıf Öğretmenleri İçin Ücretsiz Özgün …
Anneler Günü Etkinlikleri | Sınıf Öğretmenleri İçin Ücretsiz Özgün …

Dünyanın bütün iyi anneleri, anneler gününüz kutlu olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.