8 mart kadınlar gününde etrafınızdaki sevdiğiniz kadınlara gönderebileceğiniz en güzel resimli sözleri sizler için derledik.

Kadınlar günü her yıl 8 Mart tarihinde kutlanmaktadır. Kadınlara verilmesi gereken , değer ve önemi vurgulayan kadınlar günü tüm dünyada kutlanmaktadır. New York’ta 8 Mart 1857 tarihinde kadın işçilerin ayaklanması İle tarihe geçen bugün halen kutlanmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz veya etrafınızdaki kadınlara gönderebileceğiniz en güzel resimli kadınlar günü sözlerini aşağıdan bulabilirsiniz.

-Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

– Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü”nüz kutlu olsun.

– Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü”nü kutluyorum.

– 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

– Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Kadınlar günün kutlu olsun!

– Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun..

– Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

– Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım.. Kadınlar günün kutlu olsun.

– Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz.. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor.. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O”da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.