iFun Ekran Kaydedici [Ücretsiz] (iFun Screen Recorder)
iFun Ekran Kaydedici [Ücretsiz] (iFun Screen Recorder)

iFun Ekran Kaydedici (iFun Screen Recorder), yerleşik hafif bir video düzenleyiciye sahip ücretsiz ve kullanımı kolay bir ekran kaydedicidir. Kolay ekran kaydı, ekran yakalama ve video düzenleme özellikleri bulunuyor. Video düzenleme özellikleri ücretsiz versiyonda basit olabilir ancak program boyutuna göre yaptığı iş çok ve kalite düzeyi yüksek. Ücretsiz versiyonda videolara istenmeyen fligran ve logo yerleştirmeleri bulunmadığı için benden geçer not aldı. Bunun yanında küçük, basit ve kullanımı çok kolay. Her zaman aç kullan şeklinde ihtiyaç anında kullanabilirsiniz. Programın genel özelliklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu özellikler tamamen ücretsiz ve program yapımcısından öğrendiğime göre her zaman ücretsiz kalacak. Aksi taktirde bu program için kefil olmazdım emin olun. Ancak bunlar dışında bazı ekstra özellikler için birde ücretli versiyonu bulunuyor. Ücretli versiyon için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Program’ın ayarlar kısmında Türkçe dil desteği de bulunuyor. Konudaki resimlerde İngilizce görünüyor çünkü tekrar sıfırdan resimlerle zaman kaybetmek istemedim.

Sürüm: 1.1.0.219 (Yazı yayınlandığı sırada)

Eser sahibi: IObit
Yayınlanma Tarihi: 2021-04-26
Dosya Boyutu: 27.9 MB (Yazı yayınlandığı sırada)
Lisans Türü: Ücretsiz Ancak ekstra özellikler için pro versiyonu bulunuyor.
Gerektirir: Win10 / Win8 / Win7

İndirme URL’si: https://recorder.iobit.com/?utm_source=enmedia&utm_campaign=enkuaza

Yeni yapılan bir kaç düzenleme:

  • Daha akıcı HD videolar kaydetmek için kayıt motoru geliştirildi.
  • Bilgisayarınızın performansının yanı sıra sorunsuz kayıt sağlamak için daha düşük kaynak kullanımı.
  • Daha iyi kullanıcı deneyimi için optimize edilmiş dil.
  • Bilinen hatalar düzeltildi.

Aynı anda video, ses ve web kamerası kaydedin

Aynı anda mikrofonunuzdan ve hoparlörünüzden ses olan / olmayan tam ekran, pencere veya seçilen herhangi bir bölge için yüksek kaliteli (4k destekli) videolar kaydetmeyi destekler. Ayrıca videolarınıza web kamerası kaplaması kaydedebilir.

Tam ekran HD oyun kaydedin

iFun Ekran Kaydedici (iFun Screen Recorder), Minecraft, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Roblox, World of Warcraft ve League of Legends gibi çeşitli 2D / 3D oyunları kaydetmeyi mümkün kılar. 60 FPS’ye kadar yüksek kaliteli oyun videoları kaydedebilir ve kareleri düşürmeden kaydedebilirsiniz.

Zaman sınırı ve filigran yok.

İstediğiniz kadar temiz videolar kaydedebilirsiniz. Ve filigran ayarlarının işaretini kaldırarak filigran olmadan kayıt yapabilirsiniz. Videolarınızın kopyalanmasını önlemek için filigranınızı videolarınıza göre özelleştirmenize de olanak tanır.

Fare tıklama efektleri ekleyin

İmleci vurgulayarak ve fare tıklama eylemlerine animasyon ekleyerek fare tıklama efektleri eklemenizi sağlar. Bu nedenle, video konferansları, web seminerlerini, dersleri, sunumları, oyunları vb. Kaydetmek için idealdir.

Popüler video ve ses formatları

Kaydetme söz konusu olduğunda, MP4, AVI, FLV, MKV, MOV, TS ve GIF gibi çok çeşitli video formatlarına sahipsiniz.

Ekran görüntüsü

Kayıt sırasında kısayol tuşu ile ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Video düzenleme

iFun Ekran Kaydedici (iFun Screen Recorder), yakalanan videoları kırpmak, kesmek ve bölmek için temel bir video düzenleyiciye de sahiptir. Hafif bir ekran kaydedici olmasına rağmen, video kaydetme ve düzenlemeyi daha verimli ve kararlı hale getirmek için GPU donanım hızlandırma teknolojisini kullanır.

YouTube, Facebook, Instagram, Twitch vb. İle hızlı paylaşın.

Videolarınızı doğrudan YouTube, Facebook, Instagram ve Twitch dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi video platformlarında paylaşmanıza olanak tanır.

Sonuç

iFun Ekran Kaydedici (iFun Screen Recorder), kolay ve sorunsuz ekran kaydı, temel video düzenleme ve popüler çevrimiçi video platformlarında kolay paylaşım ihtiyacı olan herkes için ideal bir ekran kaydedicidir. Benden de geçerli not almıştır, umarım uzun yıllar sözlerinin arkasında durur ve şuan bulunan özellikleri ilerde de ücretsiz olarak sunmaya devam ederler. Kendilerine başarılar, kullanan arkadaşlara da kolaylıklar dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.