Hard Diskiniz İçin Hepsi Bir Arada Çözüm: EaseUS Partition Master

3
655

Sabit diskinizi en verimli şekilde kullanmak için iyi bir bölümleme yöneticisi yazılımına mı ihtiyacınız var? İyi bir disk bölümleme yazılımı ile sadece birkaç aşamada sabit diskinizi bölümlemek veya birleştirmek mi istiyorsunuz?

O halde Partition Magic Windows 7’ye alternatif olarak kullanabileceğiniz ve bu alandaki en iyi yazılımlardan birisi olan EaseUS Partition Master tam size göre. Üstelik yazılım üzerindeki tüm özellikleriyle ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Dünya genelinde 24 milyon kullanıcısıyla oldukça yaygın ve memnun bir kullanıcı kitlesi bulunan EaseUS Partition Master disk yönetimi, bölümleme ve klonlama için tek bir çözüm olma özelliği taşıyor. Yazılımda İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Polonyaca ve Japonca dil desteği bulunuyor.

easeus

EaseUS Partition Master yazılımındaki özellikleri kullanarak hard disk bölümlerinizi oluşturma, silme, yeniden boyutlandırma, birleştirme, silme veya formatlama işlevlerini kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Örneğin, daha büyük bir hard diske geçiş yapacaksanız yeniden Windows işletim sistemi kurulumuna ihtiyaç duymadan işletim sistemi bölümünüzü klonlayabilirsiniz. Veya benzer şekilde yeni bir SSD aldığınızda işletim sisteminizin yer aldığı hard disk bölümünüzü SSD bölümüne taşıyabilirsiniz.

Donanımınızı yenilemediğiniz durumlarda dahi bölümleme yöneticisi ile NTFS dosya sistemine sahip bölümünüzü genişleterek daha fazla alana sahip olabilirsiniz. Bu işlevi bilgisayarınızı yeniden başlatmaya ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. İki farklı bölümü daha büyük bir bölüm olarak birleştirmek istiyorsanız veri kaybı yaşamadan tamamen güvenli ve bilgisayarınıza zarar vermeyecek şekilde disk bölümlerinizi birleştirebilirsiniz.

Bu bölümlendirme yazılımında yer alan Partition Recovery Wizard özelliği ile silinen veya kaybedilen tüm bölümlerinizi geri kurtarabilirsiniz. Talihsiz şekilde veri kaybı yaşamanız halinde bölümleme yazılımındaki veri kurtarma özelliklerini kullanabilirsiniz.

Hem BIOS tabanlı hem de UEFI tabanlı donanımla çalışabilen EaseUS Partition yazılımını FAT, NTFS, EXT2 ve EXT3 dosya sistemleriyle donanımsal RAID, hard disk, SSD, çıkarılabilir disk, GPT disk ortamlarında kullanabilirsiniz.

O halde neden bekliyorsunuz? Hemen EaseUS Partition Master yazılımını indirin ve hard diskiniz için ihtiyaç duyduğunuz hepsi bir arada bir çözüme sahip olun.

3 YORUMLAR

  1. SSD disk içine Windowsu ve programları klonladık. Hem Windows, hem de programlar key filan istemeden kaldığı yerden devam ediyorlar. Doğru mu anladım?
    SSD disk almama engel olan şey lisanslı programları kaybetme endişesi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.