En Eğlenceli ve İnandırıcı 1 Nisan Şakaları

Bugün günlerden 1 Nisan! Hem bahar aylarının en güzeli hem de insanların doyasıya şakalaştığı mutlu bir gün. Etrafınızdakileri kandırmanız için en eğlenceli ve inandırıcı 1 Nisan şakalarını sizler için derledik. 

1 Nisan da genellikle eğlenceli karaktere sahip olan kişiler birilerini şakalarıyla kandırmak için sürekli fırsat kollamaktadır. Mutlu ve eğlenceli bir gün geçirmek istiyorsanız sizde 1 Nisan şakalarını etrafınızdakilere yapıp bol kahkahalı zamanlar yaratabilirsiniz. 1 Nisan şakalarının tarihi çok eskiye uzanmaktadır. Tarihi çok eskiye dayanan bu geleneği yıllar boyunca yaşatmak yılın bir gününü sürekli olarak eğlenceli anlara çevirmiştir. Üzerinizdeki kötü enerjileri atmak, pazar gününde doyasıya zaman geçirmek için en eğlenceli ve inandırıcı 1 Nisan şakaları;

Hastalık Şakaları

Kalabalık bir ortamda sevdiklerinizle ya da şakanızı yapacak kişiyle yan yanaysanız aniden bir hastalanma rolü yapabilirsiniz. Bu hastalanmayı daha inandırıcı hale getirmek için kıvranıp, sancı çekip, bağırıp hatta bayılma rolü yaparak etrafınızdakilere unutulmaz bir şaka gerçekleştirebilirsiniz.

Kanlı Şakalar

Özellikle annesini ve eşini kandırmak için birebir olan kanlı şakaları abartıya kaçmadan yapmanızda fayda vardır. Mutfağa geçip bıçakla bir şeyler kestikten sonra elinizi kesmişsiniz gibi bağırıp o sırada elinize yapay kan dökerek acı çekiyor gibi yapın. Annenizin ya da eşinizin yanına gidip elinizi gösterin. Bu şaka güzel yapıldığında herkes korkudan mutlaka inanacaktır.

Aldatma Şakaları

Sevgilinizi yanınıza çağırın. Fakat çağırdığınız da arayıp sarhoş numarası yapın. Acil gelmesi gerektiğini çok kötü şeyler yaptığınızı söyleyin. Kısacası onu yanınıza getirmeye ikna edin. Eğer evinize gelecek ise yatağınıza uzanın. Yanınızda sanki biri varmış gibi bir kadın peruğunu indirin. Peruğun arka kısmı görünecek şekilde yastıkta sanki bir kadın varmış gibi durmasını ayarlayın. Sevgiliniz eve geldiğinde sizi yatakta başka bir kadın ile görecek ve olaylar kopacak. Uyarmalıyız ki kötü sonuçlara hazırlıklı olmakta fayda vardır.

Aynı şakayı eşinizi siz dışarıdayken arayıp bir yere davet ederek te yapabilirsiniz. Onu dışarıda bir yerde beklediğinizi söyleyin. Bir arkadaşınız ile anlaşın. Arkadaşınız kadın olabilir ya da peruk takmış bir erkekte olabilir. Durduğunuz yer de eşinizin sadece sizin yüzünüzü görebilecek pozisyonda olmasını sağlayın. Arkadaşını karşınıza alın. Arkası dönük arkadaşınızı size sarılırken öperken gören eşinizi onu aldattığınızı düşünecek ve bu şakaya kanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.