Kategoriler
Web Site Tanıtımları

MHRS mobi sağlık uygulaması ile hastaneden randevu almak derdine son !

Sağlık bakanlığınca faaliyete geçirilen online Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sayesinde internet üzerinden randevularınızı kolay bir şekilde alabilecek ve hastanelerde yaşanan sorunlardan da kolaylıkla kurtulmuş olacaksınız.

Son zamanlarda pek çok insanın faydalandığı ve online platform üzerinden randevu işlemlerini yapmış olduğu mhrs ile sizlerde hastanelerde saatlerce beklemek zorunda kalmayacaksınız. Fakat buarada büyük önem arz eden konuların başında da hastaneden nasıl randevu alınır sorusunun cevabıdır.

Bu soruya yanıt olarak iki türlü cevap verilebilmektedir. Bunların ilki tc kimlik numarası ve ardından şifre ile online sisteme geçiş yapma kolaylığı söz konusu iken diğer yandan da alo mhrs 182 numaraları ile de randevu işlemlerinizin en iyi şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcılara fazlası ile kolaylık sağlanan online randevu alma sistemi sayesinde artık hastanelerde bekleme sıkıntısı ortadan kalkmaktadır. Bunun yanı sıra 182 numaralı Çağrı Merkezini arayarak da sorunsuz bir şekilde canlı operatörlerden kendilerine istedikleri hastane ve hekimden randevu alabileceklerinin altını çizmek isteriz.

İnternet sitesi aracılığı ile Mhrs Randevu alma aşamaları en iyi şekilde anlatılmıştır. Buna göre sizlerde anlatılanlar ışığında yola çıkarak tüm işlerinizi en iyi şekilde yapabilir ve randevu saatinizde doktorunuz tarafından tüm kontrol ya da tedavilerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mhrs.mobi ayrıcalığını en iyi şekilde yararlanmak isteyen ve randevu alma sisteminin işleyişi hakkında daha fazla bir hem fikir sahibi olmak isteyen kişilere özel web portalı içerisinde pek çok açıklamalara yer verilmiştir. Sizlerde her iki seçenek üzerinden giderek randevu işlemlerinizin bir an evvel yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.