Yeni yıl mesajları ile şans ve mutluluk getirecek bir yılın sevincini sevdiğiniz insanlarla kutlayabilir, sosyal medya ve arkadaş çevrenizde paylaşarak onları düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

Bu yılbaşında kimse yalnız kalmasın, arkadaşlarınıza onları düşündüğünüzü belli edin ve yeni yıl sözleri ve yeni yıl mesajları ile onları da mutlu edin. Yeni yılın herkese mutluluk getirmesi dileğiyle…

Resimli yeni yıl sözler ve resimli yeni yıl mesajları konuları da ilginizi çekebilir..

Yeni yıl mesajları

Yeni yıl herkese şans, mutluluk ve dolu dolu yaşayacağı günler getirsin, sevdiklerinizle mutlu olmayı nasip etsin.

Yeni yılda sevgi dolu günler diliyorum.

Bu sene elde edemediğimiz ne varsa yeni yılda ulaşmak dileğiyle, yeni yılınız kutlu olsun.

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. Yeni yılda hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Yeni yıl öyle bir yıl olsun ki, eski yılın tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Yeni yıl mesajları - Yeni yıl sözleri (resimli) 37

Bu yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. Yeni yıla gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle… Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! iyi seneler!.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… yeni yılınız kutlu olsun….

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi yıllar!.

Yaşamın kaynağı sevgi ise, sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğiyle daha nice mutlu yıllara!.

Bu yıl acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. Yeni yıl daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu yıllar.

Resimli yeni yıl sözleri - Resimli yılbaşı sözleri 14

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar….

Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle.

Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. Yeni yılda yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni iyi yıllar.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle, tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Her yeni yıl başka bir güzel. Bu yeni yılın da sizlere hayatınız boyunca unutamayacağınız güzellikler yaşatmasını diliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi ve sağlıklı seneler!.

Resimli 2018 yılbaşı mesajları - Yeni yılbaşı mesajları 10

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiçbirşeyin seni üzmemesini diler, yeni yılını candan kutlarım.

Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. Yeni yılda tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… Mutlu ylllar!!.

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!.

Yine bir yeni yıl geldi, bu yılbaşı sevdiklerinizle birlikte, mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar!.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. Yeni yılda tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Resimli yeni yıl sözleri - Resimli yılbaşı sözleri 1

Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu ve huzurlu yıllar dilerim.

Sağduyu aklın gardiyanıdır. Görevi: kuşkulu düşüncelerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılın hepinize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.

Yeni yıl; türkiye için umutlu, bereketli, önceki yıllar da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice yıllara….

Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. Bu yeni yıl da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice yıllara.

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle….

Resimli yeni yıl sözleri - Resimli yılbaşı sözleri 8

Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.