Kategoriler
Güncel Haberler İnternet Dünyası Webmaster yardım

Maqas.net Kişisel kamuoyu açıklaması!

Son zamanlarda bir Maqas.Net’tir gidiyor malum. Yazılımın belkemiğiyle, altyapısıyla uğraşırken “sonunda yayınlanabilir hale geldi” diyorduk ki test sürecini gerçekten çok küçümsemişiz onu farkkettik. Şu sıralar test sürecinde birçok detayla boğuşmaya ısrarla devam ediyoruz ki, üyelerimize hakettikleri hizmeti verebilelim. Bu sebeple gelen ısrarlı birkaç maile cevaben bu açıklama yapma gereğini duyuyorum;

Amaç ne olursa olsun biran önce yayınlamak ve ağzından başka biryeri çalışmayan (sözümona) birkaç kişiye malzeme üretmek değil, ihtiyaç duyduğumuz proje ve uygulama platformunu kurup, gönlümüz rahat hepbirlikte çalışabilmektir. Daha önce hem kişisel sitemde, hem birkaç farklı sitede sorulduğunda “10 Nisan 2010 da Alfa hedefliyoruz FAKAT amacımız yeni sezona sorunsuz ve tam kapasiteyle girebilmektir” demiştim. Burada 10 Nisanda yayına başlanacak sonucu çıkartılmamalı, bu tarihte test yayınına başlayacağız sonucu çıkartılmalıdır. SVN ve Local makinalarımızda sıkı testlerle bu çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hatta bu testler sırasında kullandığımız frameworkünde yapısal bir açığını/eksikliğini bulup üreticileri ile iletişime geçtik. Nezaman public yaparız? Sezona başlamadan önce public yapacağız.

Şahsi olarak bundan sonra sitemde teknik makalelere minimum yer verecek ve bunları tamamen Maqas.Net altında yayınlayacağım. Kişisel sitemi daha şahsi konularla dolduracak, işlerimden çok uğraş ve hobilerimi paylaşacağım.

Eleştri ve önerilerinizi bekliyoruz,

Saygılarımla
Hakan Müştak / Kaynak

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Maqas.net Kişisel kamuoyu açıklaması!” için bir yanıt

Destekledigimiz bir proje? zamanla daha iyi sonuclanmasi dilegiyle. Hakan usta hakli, acele yok. Meyvelerinden herkes yararlanacak nede olsa. Sorunsuz bir sistem icinemek veriliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.