Merhaba arkadaşlar, sunucularımızda ara sıra meydana gelen hataları gidermek için server’a extra destekleyici bir kaç program kuralım dedik, ancak uzun zamandır sitemize saldırılar oluyordu, güncelleme yaparken bu saldırıların artmasıyla sunucu kitlenme noktasına gelmiştir. Bizde verilere bir şey olmaması için bir süre yayını durdurduk. Bu aksaklık için sizlerden özür dileriz, sebep olanlarıda Allah’a havale ederiz.

2010 yılında makaleci.com yazarlarına daha iyi hizmet etsin diye tasarımdada yeniliklere gittik. bundan sonra yazılarda oylama, beğenme, ve ne kadar okunduğunu gibi istatistikleri görebileceksiniz.

Örnek:
Free Image Hosting At site

Bu yeniliğin yanında yazıyı yazan kişilerin daha fazla tanıtılması ve okuyucu kitlesinin bu yazar ile daha çok bağ kurabilmesi için yazı altına ajax kodlama ile yeni uygulamalar yerleştirdim. Bunlardan biri yazar hakkında detaylı bilgileri içeriyor, diğerleri işde: yazarın diğer yazıları, aynı kategorideki yazılar ve yazı hakkında detaylı bilgiler.

Örnek:
Free Image Hosting At site

İlk açıldığımız günden bu yana çok yol kat ettik, bu yolda yanımızda yer alan yazar arkadaşlara herzaman daha iyi hizmet etmek amacıyla güncellemeler, yenilikler yaptık. Hiç bir şekilde maddi bir düşüncemiz olmadı olmayacakta. Ne kadar saldırı alırsak alalım, ne kadar zorluklarla karşılaşsakta kaliteli bilgiyi okurlarımıza ulaştırmaya çalışan, hatırlanmak isteyen ve Türk edebiyatına bu denli destek olabilecek yazarlarımız için herzaman ayakta ve yılmadan çalışıyor olacağız.

Makaleci.com bünyesinde bir yarışma düzenleyecektir. bu yarışmanın konusunu şuanda saklı tutuyorum, bir kaç yazar arkadaşım dışında kimseyle paylaşmadım. Tamamiyle yazar arkadaşları desteklemek ve tanıtmak amacıyla yapacağımız bu yarışma, beklediğimiz imkanların ve uygunluk çevresinin düzelmesinden sonra herkese açıklanacaktır.

Son olarak makaleci’nın anlamını belirtmekte yarar var. Makaleci deyince bir tek kişi algılanmasın, bu sitemizde yazar olan herkesin kendi için kullanabileceği bir ibaredir. Sitemizde yazar olan herkez birer makalecidir.

Makaleciyi makaleci yapanda sizlersiniz.

NOT: Lütfen site üzerinde karşılaştığınız sorunları buradan bize iletiniz. Gelişmemiş açısından önerilerinizide buradan bekliyoruz.

Teşekkürler, bir makaleci.

8 YORUMLAR

 1. ben bu siteye yazdım ya, kesin bendendir bu… gittiğim heryeri mahvediyorum.
  ustam fikrimiz, zihnimiz bir olduktan sonra gerisi teferruatta kalır her zaman. üç beş sinek vızıltısına karşı allaha şükür derimizde kalın, yüreğimizde pek

  tebessümle :)

  • Meyve veren agac taslanir hesabi bize atilan tas birazda size geliyor, benim endisem birazda bu.:) Bu arada senin yazilarin ayri bi guzellik katiyor siteye, belki senin hayranlarindir kim bilir :):)

 2. evet, bazen ben bu saldirilara tesadüf ediyorum buraya giremiyorum! hatta gecmis yillarda benim bir web sayfami HACKER,lediler cok üzülmüstüm, rekabet alani olmayan ÖZEL bir edebi bilgiler iceren siteydi. internet aleminde güclü bir rekabet var http://www.makaleci.com DIKKAT etmek zorunda. ayrica dikkatimi ceken ama söylemeden edemiyecegim, buranin yönetimi bire-bir üyeleri ile ilgilenenen tek site konumunda bana göre…

  sevgiler

 3. Bu ne bicim insanlik anlamiyorum gercekten, ancak makaleci.com super bir site, kiskananlar tabiki olacak, yinede en iyi alt yapiyi saglamaya calisan yonetime saygilar.. Ve Cok guzel yazarlar var, azda olsa bence kaliteleri bile yeterli, ilk zamanlar bir yat kaptani yazmisti bir yazi o aklima geldikce vay be diyorum :)

  Basarilarinizin devamini dilerim..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.