Kategoriler
Faydalı Bilgiler Şuan Düşündüklerim

Makaleci, Piclect de bakim calismalari!

Bu gece kucuk bir sunucu bakim calismasi yapilacak arkadaslar, bu tahmini 3 saat surebilir. Bu sure zarfinda ara ara erisim sorunlari yasayabilirsiniz, lutfen kufur etmeyin :)

Piclect.com da ise yeni upload sunucularinin entegresi yapilacak, ana sunucuda da yenileme calismasi yapilabilir, lutfen sabirli olun arkadaslar, herseyi bir sisteme oturmaya calisiyoruz, sonrasinda herkes memnun olacak diye umit ediyorum :)

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Makaleci, Piclect de bakim calismalari!” için 4 yanıt

selcuk, en az üc bilgisayardan makaleci.com,a girdim eski görünüm önüme cikan! su an yeni tasarim göremiyorum ancak; iceri girdigimde yeni makaleci.com yüzünü görebiliyorum. sadece bildiririm ;)

ben üye olarak sorunlari anlayabilirim lakin; makaleci.com,a girenler (okur-arkadaslar) önlerine eski tasarim cikinca degisikliklerin olmadigini söylemekteler bu yüzden üstümden bu vebal kalksin istedim size bu durumu arz etmekle. sevgiler kolay gelsin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.