Kategoriler
Moda dünyası

Esprit bayan pijama modelleri

Esprit pijama modelleri modern, rahat ve işlevsel olmasının yanı sıra bayanların tercih ettiği, son dönemde ilgi gören modeller kategorisinde yer alıyor.

Kategoriler
Genel Konular Moda dünyası

Bahar geliyor…

Yaşamın kaynağı ,belirtisi gibi ! soğuk kış günlerinden çıkarken hafif sıcak esintisini hissederek baharın geldiğini fark ediyoruz , tabii bahar gelince hemen ardından yaz, havalar ısınıyor insanların aklı giyimde ,modada bu yazın trenleri peşinde , insanlar güzel giyinmeyi heyecanlı yaşamayı seviyor,sanki bir alışkanlık misali ellerinden düşmeyen teknolojik akıllı telefonlar her zaman modayı önlerine sunuyor, çok geçmeden renk cümbüşü içinde insanlar rengarenk moda akımı ile akılları baştan alıp çıkıyorlar,tabii moda denilince kimden bahsediyoruz , Elbette kadınlardan modanın sıkı takipçileri gardropları sürekli yenilenen değişen, değişken insanlar…. ben en azından öğle görüyorum erkeklerden farklı olguları içinde yaşama farklı bakışı olan yaşayan insanlar.Artık teknolojinin üst seviyede olduğu ülkemizin kadın ve erkekleri modayı en iyi seviyede takip etmeyi seviyor,sevgili okurlar moda ,yaşam ,renk hayatın tüm evresinde baharın gelmesiyle heyecanla yükseliyor.

Kategoriler
Bizi şaşırtanlar Magazin dünyası

Hilal cebeci’nin ateşi başına vurmuş :)

Twitteer da paylaştığı son resme bakınca tamam bu olmuş dedim. Gerçekten sınırları zorlamaya başladı. Son paylaştığı resim pornografiye girişi simgeliyor bir yerde. Ve gerçekten ateşinin başına vurduğu bir dönemde sanırım Hilal Cebeci. Çevresindeki erkeklerin kaçırmaması gereken bir fırsat.

Hilal cebeci ve Twitter özel pozları ve bütün paylaştığı resimler

Son resminede bakin, yorumlari size birakiyorum :)