Künye

Biz Kimiz

Sitemiz bir çok alanda içerik üreten, özgün ve özgür yazarların kendi fikirlerinden derlenmiş makale, haber ve videoları yayınlayan özgür ve herhangi bir kuruluşa bağlı olmayan kişilerden oluşmaktadır.

Amacımız bu alanda farklı içerikler üreterek kullanıcılarımızın taktirini ve sevgisini kazanmaktır.

Yazışma Adresi (Belçika)

Rue emile strimelle 178, 6040 jumet – Belgique

Telefon

+32 0468 38 05 00 (Yurtdışı/Belçika) – Whatsapp/telefon/mesaj

E-Posta

Editörler

Selçuk KILIÇ (kuaza)

Tasarım ve alt yapı

Site alt yapımız WordPress ile güçlendirilmiştir.

BERABER YÜRÜDÜKLERİMİZ;

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2015-2018 makaleci.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları makaleci.com’a aittir. makaleci.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar makaleci.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. makaleci.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. makaleci.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Gizlilik politikası’nın tamamını okuyun

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the makaleci.com. However, sometimes the makaleci.com uses third parties to process your information. makaleci.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the makaleci.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the makaleci.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the makaleci.com and its services. When you use makaleci.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the makaleci.com cookies section of our full Privacy Policy.