Dekorasyon [Keşfet] - Dekorasyon resimleri, öneriler ve örnekler 226

Bana hep değerli olduğumu, önemli olduğumu hissettiren, hep yanımda olan, ne olursa olsun, ne yaparsam yapayım bu durumun hiç bir zaman değişmeyeceğini asla unutturmayan, hep hatırlatan çok değerli Dostum Reyhaneye,.,.
Arkadaş dediğimiz bir çok insanlar var hayatımızda. Ama dostlarımız parmakla sayılacak kadar. Çünki farklıdır dostluklar. Zor bulunuyor. Aramakla da bulunmuyor. Zamanla kazanılıyor. Önce arkadaşlarımızı seçeriz, dostluk çizgisini aşa bilirse zamanla, Ona Dostum söyleriz.
Dost dediğimiz tek, açık, somut ve gerçek anlam içerir. Aşk gibi. Aşktan da öte. Zamanla körelir aşklar. Dostluklar ise sonsuzadek sürebilir.
Hepimizin hayatında inişli çıkışlı günler olur. Efkarlı. Sevinçli. İşte o günlerde, o anlarda yanımızda olmalarını en çok istediğimiz kişilerdir dostlarımız. Yıldızlar gibi, karanlık çökünce ilk onlar görünürler gökyüzünde. Ve de güneş gibi, en güzel, en özel anlarımızda ilk onlar parlar gökyüzünde.
Özenle seçmeliyiz dostlarımızı. En temiz, en doğru hesaplarla kurulur gerçek dostluklar çünki,.
Değerli Dostum Reyhane,.,..Üniversite yıllarında bulduk birbirimizi,. 6 sene önce. Bugün doğum günün. Ve bugün bir sene daha borçlandın hayata. Ama bunu sakın unutma ki, yaşın kaç olursa olsun, benim için asla yaşlı olamazsın Dostum. Birlikte yeni günler, yeni mutluluklar yaşayacağımız umuduyla,. Sana sonsuzadek Dostum olmanı diliyorum. İyi ki doğdun,.
Dostluklarımızın daim olması dileği ile,.,.,.,..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.