Türkiye'de Son Zamanda Artan Kan Donduran Çocuk Tecavüzleri 5

Son zamanlar ülkemizde maalesef çocuk tecavüzleri giderek artıyor. En son Adana’da yaşanan 4 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüzden sonra vatandaşlar tepkileri özellikle sosyal medya aracılığı ile göstermeye başladı. 

Türkiye din açısından nüfusunun büyük bir kısmı Müslüman bir ülke olmasına rağmen tecavüz, taciz olaylarının en fazla yaşandığı ülkeler arasında yer alıyor. Özellikle son zamanlarda çocuklara tecavüz haberleri gittikçe artıyor. Geçtiğimiz gün Adana’da bir adam 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ederken yakalanmıştı. İddialara göre küçük kızın durumu hiçte iyi değildi. Makatı her iki taraftan da yırtılmış ve onlarca dikiş atılmıştı. Yine geçtiğimiz günler bir baba 4.5 yaşındaki kızına tecavüz etmişti. Kan donduran tecavüz haberleri gelmeye devam ederken ülkemizde yaşanan çocuk ve hayvan tecavüzlerinin sebeplerini sizler için derledik. Türkiye’de çocuk ve hayvan tecavüzlerinin sürekli artmasının nedenleri;

Ahlak Bozukluğu

Türkiye ahlaklı bir millet gibi görünse de çıkan haberler bize gösteriyor ki çok da ahlaklı bir toplum değiliz. Komşusuna, ablasına, abisine, çocuğuna ve savunmasız bir hayvana tecavüz edecek kadar iğrenç insanları barındıran bir ülke bir toplum ahlaklı değildir ahlaklı görünüyordur. Ülkemizde tecavüze uğrayan ve daha sonra hamile kalan çocukları tecavüzcüsüyle evlendiren bir devlet zihniyeti bulunmakta. Ahlaklı toplumlardan hiç biri buna izin vermez. Türkiye halkı oturup etrafındaki izlemek yerine ahlaklı ve toplum değerlerine sahip çıkıp sesini yükseltmelidir. Sesinizi yükseltmediğimiz takdirde etrafınızda küçük bedenlere yapılan tecavüz haberleri daha çok görür ve izleriz.

Türkiye’de Son Zamanda Artan Kan Donduran Çocuk Tecavüzleri-1

Din Ardına Saklanma

Müslümanlık dininde evlilik dışı ilişki, sevgililik, aynı evde yaşamak gibi çoğu düşünce günahtır. Bu zihniyetle büyütülen ve sürekli erkeğin şımartıldığı cinsel organı nedeniyle kadınlardan yüksek tutulduğu bir toplumda erkeklerin küçük çocuklara veya hayvanlara tecavüz edilmesi kaçınılmazdır. Çoğu Müslüman görünümlü insanlar din ardına saklanıp kapalı kapılar arkasında günah dedikleri tüm her şeyi yapmaktadır. Çocuklarımızı büyütürken ahlaklı bir birey olması için din ile değilde mantık, karakter, kişisel gelişim alanında büyütüp eğitim verirsek ancak bu tür olayların önüne geçebiliriz.

Türkiye’de Son Zamanda Artan Kan Donduran Çocuk Tecavüzleri-2

Üremeye Kısıtlama Getirilmemesi

Türkiye’de fakirlik oldukça yüksek. Asgari ücretle çalışan sayısı oldukça yüksek kalifiye ve iyi yaşam standartları olan birey sayısı ise daha azdır. buna rağmen üreme gittikçe artmaktadır. Fakir insanlar kendi karınlarını zor doyururken üstüne evlenip birde çocuk yapıyor. Sokaklarda dilenen insanların kucağında bile 3-4 tane çocuk olması sizce nasıl bir duygu? Devletin bizce üremeye kısıtlama getirmesi gerekiyor. her insan istediği gibi üreyip dünyaya getirdikleri çocukların hayatını mahvetme hakkını sahip değildir. Sırf cinsel ilişki yaşamak için sırf herkes çocuk yapıyor diye çocuk yapan kişilerin cahillikleri, fakirlikleri ile büyüyen çocukların yüzde kaçı sizce bu topluma ve kendisine faydalı bir birey olabilir ki?

Türkiye’de Son Zamanda Artan Kan Donduran Çocuk Tecavüzleri-3

Son olarak lütfen kendimizi ahlaklı bir görünümde değil de gerçekten ahlaklı bir zihniyete sahip olarak yetiştirelim ve etrafımızdaki küçük çocukları bilinçlendirelim. Türkiye o kadar kötü bir hal aldı ki biz küçükken bakkala, parka tek başımıza gidip başımıza bir olay gelmeden tecavüze uğramadan eve gelebilirken şimdilerde aileler çocuklarını tek başına bir yere bırakamıyor. Düşünmek gerek kısaca… Ben kızımı şehir dışında nasıl okutacak etrafta bu kadar sapık varken? Ben kızımı nasıl arkadaşlarıyla bir çay içmeye göndereceğim etrafta bu kadar ırz düşmanı varken? Ya kızım ya da oğlum evden çıktıktan sonra dışarıda sapık zihniyetli biri tarafından tecavüze uğrayıp sonra gömülüp, denize atılıp, çöpe atılıp öldürülürse… Önce kendimizi sonra yetiştirdiğimiz çocukları ahlaklı bir birey haline getirelim ki küçücük bedenlerin makatları yırtılmasın, toprak altına gömülmesin!

Türkiye’de Son Zamanda Artan Kan Donduran Çocuk Tecavüzleri-4

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.