Kategoriler
Genel Konular

Kısaca Piclect!

tumblr_m7886iT0Rz1qan19ko2_500

Piclect’ten Seçtiğim 4 Resimle Başlarken Yazıma Makaleci’de Yazı Yazma Özlemide Aklımdan Geçiyor.Baya Uzun Zaman Oldu Yazmayalı.

tumblr_m7886iT0Rz1qan19ko1_500Tumblr Tarzı Bir Site Olan Piclect’i Gerçekten Çok Beğendim.Ayrıca 4’te Resim Ekledim.Eklediğim Resimlerin Gölgesinde Size Küçük Bir Araştırma Yazısı İstedim.Kısa Bir Duraklama Yaptığım Piclect’in Beğenip Beğenmedim Yönleri.

İlk Önce Beğenmediğim Bir Bölümünü Söyliyeyim Mesela Kendine Ait Bir Bölüm Yok Tam Olarak.Şöyleki Kendi Duvarının Tasarımını Pek Yapamıyorsun.Sadece Paylaştığın Resimlerle Anlatabiliyorsun Derdini.

Inspiring Damn Paintings - By Moony Khoa Le

Sitede Resim ve Videoların tumblr_m78c9gm8Ai1qan19ko1_500Görüntülenmesi Gerçekten Güzel.Ondan Sonra Chrome’ye Eklediğim Butonla Resim Paylaşmakta Güzel.Fikride İyi Düşünülmüş.

Bu Yazıyı Kısa Tuttuyorum Çünkü Daha İyi Araştırıp Gelicem…

Piclect Adresim:http://piclect.com/user/memin77

Teşekkürler Selçuk Kılıç Gerçekten İyi Bir Çalışma Olmuş.

Yazar Muhammed Emin Aykaç

Uzun Yıllardır Yazı Yazmayı Seviyor.19 Yaşında.Bilginin Paylaştıkça Çaoğaldığına İnanıyor. Spor,Güncel Haber,Siyaset ve Webmaster Yazıları Yazıyor.

“Kısaca Piclect!” için 4 yanıt

Bak bu süpriz oldu :=} Hala test aşamasındayız ve tasarım konusunda daha kaliteli bir çalışma yapacagız. Ayrıca özellestirme konusundaki vurgun için teşekkürler izinim bittikten sonra proje geliştirmesine devam edeceğim. Bu konuda şuan izindeyken farkettiğim bazı uyumsuzluklar farkettim. Örneğin profil alanındaki Daha fazlası kısmındaki menü çalısmıyor. bununla beraber küçük bir kaç unutulmuş hata.

gördüklerini paylaşmaktan vazgeçme. her önerin yada beğenmediğin şey iyilestirilerek daha iyi hale geleceği için bizim için munhasır bir nimet olacaktır :)

Twitterdan Girişler Olmuyor.Facebooktan Denemedim.Özellikle Kayıt Olurken.Birde Up’ların Yanındaki Face ve Twitter Butonlarıda Çalışmıyor.Bunlar Yeni Gördüklerim.

Araya tatil girince yapılacak çok iş kaldı. Döndükten sonra face-tzitter üyelikleri ve girişleri yapılacak. profil alanı özellestirilecek ve daha çok yenilik var aklımda izindeyken ufkum açıldı. sizde aklınıza gelenleri böyle yazın. emeğiniz içinde teşekkürler :}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.