Kategoriler
Film resim galerileri Günlük hayat Resim galerileri

Kaptan Amerika – İlk Yenilmez (resim galeri)

Marvel’in kahramanlarından biri olan Kaptan Amerika, sinemeya aktarılırken güçlü oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor gerçekten. Her ne kadar çizgi filmleriyle büyüsekte, hiçbirzaman unutmayacağımız bir yeri vardır. Artik Amerikayı ne kadar propaganda ediyor bilinmez ama umarım bu tarz bir formatda olmaz.

Konusu tipik orduya katılmak isteyen genç biri ve sonrasında gelişen olayları ele alıyor. Filmdeki kahramanımız Steve Rogers orduya katılmak ister, ancak fiziksel yapısı buna uygun değildir. Oda bu durumu aşmak için ordu bünyesinde yürütülen deneylere katılır. Sonucunda da yenilmeyen, büyük bir kahraman ortaya çıkar. 17 Ağustosda sinema severlerle buluşacak olan filmin türkiye çıkış tarihini bilmiyorum. Fragmanından gördüğüm kadarıyla güzel bir filme benziyor. Çıktığında göreceğiz artık, diğer filmler gibi bizi yanıltmasında..

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.