Kategoriler
Wordpress Temaları Yarışmalar

Kampanya ve Çekiliş – WP kuazahaber pronews 3.0 Ücretsiz

Çekilişe katılmak için bu sayfaya uğrayın. Gerekli açıklamaları orda bulabilirsiniz. Ayrıca çekilişe katılmak için de ordan yorum yapmanız gerekli.

Yeni versiyonu duyuralı 1-2 hafta oldu sanırım. Bunun akabinde bir kampanya yapma düşüncesi vardı. Ayrıca yeni kişisel bloğumuda olumlu etkileyeceğini düşünüyorum.

Kampanya ve çekilişi aynı anda yapmayı düşünüyorum. Hem ücretsiz son versiyonu kazanabileceksiniz hemde katılanlar indirimli olarak son versiyonu almaya hak kazanabilecekler. Bu kampanyaya katılmak için ise bu konu altına yorum yapabilirsiniz. Çekiliş ve kampanya yorumcular arasında belirlenen kişilere sunulacaktır.

Kazanacağınız şey hakkında daha fazla bilgiye bu sayfadan(WordPress KuazaHaber proNews 3.0) ulaşabilirsiniz. Ayrıca Demo sitesinede buradan bakabilirsiniz.

Yorumcular arasında yapılacak çekilişte kimler neler kazanacak?

  • 1 kişiye ücretsiz lisanslı şekilde WP kuazahaber pronews 3.0 son versiyon.
  • 6 kişiye 22 euro yerine sadece 6 euroya WP kuazahaber pronews 3.0 son versiyon satın alma şansı.
  • 12 kişiye 22 euro yerine sadece 12 euroya WP kuazahaber pronews 3.0 son versiyon.

Çekilişe katılmak için bu sayfaya uğrayın. Gerekli açıklamaları orda bulabilirsiniz. Ayrıca çekilişe katılmak için de ordan yorum yapmanız gerekli.

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

“Kampanya ve Çekiliş – WP kuazahaber pronews 3.0 Ücretsiz” için 9 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.