Renkli Eyeliner Modası 1

Yaklaşık 2 yıldır oldukça popüler olan renkli eyeliner modası ile pek çok güzel gözlere ve yanlış kullanım sonucunda mahvolmuş gözlere rastladık. Örneğin teni çok aşırı koyu olan veya bronzluğunu henüz atlatmamış bir tene sahip olanların mavi eyeliner kullanması kesinlikle çok yanlış bir uygulama olacaktır. Çünkü koyu tende mavi renk hiçbir şekilde uyum sağlayamamaktadır. Bu modada tek kötü şey, koyu renk cilde sahip kişilerin istedikleri renkte eyeliner uygulayamamasıdır.

Şimdi, en güzel eyeliner renkleri ile yapılmış makyajlara bir göz atalım;

1- Yeşil eyeliner kullanarak hem çok sade hem de çok trend görünmek mümkün!

un-eyeliner-vert_156238_w460

2- Sarı eyeliner tonu kuşkusuz çok güzel, fakat bu kadar abartılı bir makyaja da renkli eyeliner kullanımında lüzum yok.

renkli-eyeliner-modelleri-2017

3- Mavi ile mor arasında kalan bir renkle oluşturulmuş eyelinerın bu şekilde uygulanmış olması da kesinlikle göz doldurucu!

eyeliner-cekme1

4- Saçları kumral olan ve yüzü böyle bebeksi olan herkes kesinlikle bu makyajı denemeli!

2015-yaz-makyaj-guzellik-renkli-eyeliner

5- Çilleri olan kadınların bu şekilde, ayrı bir çekici göründüğünün farkında mısınız?

koyu-pembe-eyeliner-ile-goz-makyaji

Renkli eyeliner modasına katılan ve makyaj çantasında renkli bir eyelinerı bulunan kişilere son olarak, bu makyaj stillerinde rujun ve ten makyajının çok dikkatli yapılması gerektiği belirtilmelidir. Kesinlikle sarı eyeliner ile pembe ruj makyajı ya da mavi eyeliner ile mavi ruj gibi abartılı görünümler sağlayacak makyajlar yapılmamalıdır. Bu anlamda dikkat isteyen eyeliner çeşidi olarak da akılda kalabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.