Likit Mat Rujlar 1

2016 yılında kadınlar tarafından inanılmaz bir furya haline getirilen likit mat rujlar, hem her makyaja uyum sağlıyor; hem de dudakları çok daha güzel gösteriyor. Yalnız, bu rujların bazı kötü özellikleri de yok değil. Örneğin; dudağı çerçevelemeden sürüldüğünde rujun taşmasına sebep olabilirsiniz. Bir başka örnek olarak da, likit mat rujların özellikle çok kalitesiz olanlarının dudaklarda yapışma ve dökülme yapabiliyor olmasıdır. Elbette her ruj için bu örnekleri vermek doğru olmayacaktır. Fakat, rujun yapısı itibari ile mat olması, dudaklarda yapışmaya ya da rahatsızlık hissine sebep olabilmektedir. Likit mat rujları kullanarak günlük ve gece davetleri için hazırlanan makyajlara göz atmamız gerekirse, aşağıdaki görsellerden kesinlikle faydalanmak doğru olacaktır.

1- Siyah mat rujları denemeye cesaret edemeyen kadınlar için belirtilmelidir ki, bu ruj dudakları inanılmaz seksi bir hale getiriyor. Hem de daha vamp bir görünüme kavuşabiliyorsunuz. Denemeye değer. Özellikle gece davetleri için uygun bir renktir.

aylakkarga-411

2- Ne olursa olsun kırmızı rujdan vazgeçmeyenler için bir de mat seçeneğini değerlendirmek çok daha faydalı olacaktır. Görüntüde ki sadeliği sizde beğenmediniz mi?

ruj-visiniu-mat

3- Bordo ruj sadece Rihanna’ya yakışan bir renk değildir. Hele ki bordo mat ruj, Türk kadınlarının dudak rengi niteliğinde kullandıkları en güzel tonlardan biridir.

11376713_842949779088172_696673575_n

4- Pembe mat rujları kullanarak dişlerinizi daha beyaz gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? Kesinlikle denemeniz gereken en temel mat ruj rengi pembedir.

disleri-beyaz-gosteren-rujlar-3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.