Ana Sayfa Kadınca Güzellik sırları Kombin Oluştururken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kombin Oluştururken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

0
Kombin Oluştururken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Herkesin, bazen ünlülerin hatta modacıların dahi yapmış olduğu kombin hatalarında genellikle hiçbir zaman oy birliği olmaz. Çünkü kişilere göre hata kavramı farklı anlamlar taşır. Kimine çok güzel görünen bir kombin, kimine asla bakmak istemeyeceği türde bir kombin gibi görünebilir. Bunun temel sebeplerinden biri de gözlerle alakalı elbette. Nasıl kişiler kendilerini aynada göz yanılması faktörü ile beraber çok güzel görüyorlarsa, dışarıdan bakılan bir bakışın da göz yanılması faktörsüzlüğü ile göze kötü hitap etmesi normal oluyor.

Başlıca kombin hataları ve dikkat edilmesi gereken noktalar neler?

Öncelikle, baştan ayağa aynı renk giyinilecekse ekstra olarak farklı ya da zıt bir rengi kombine dahil etmeyin. Bu tüm ambiansı bozarak dikkati tek kullanılmış renge çekecek ve kombini bozacaktır. Kombinin tek farklı parçası kendiniz ve yüzünüz olsun.

Sonrasında, çok güzel hazırlanmış bir kombinin altına anlamsız, alakasız bir ayakkabı tercihinde bulunmayın. Örneğin; etek ve gömlekle hazırlanmış bir kombinin ayakkabısı parmak arası terlik olamaz. Bu şekilde kombin yapan insanlar da ne yazık ki ülkemizde çoğunlukta.

Daha sonra, kombinde önceliğin takılar olması isteniyorsa kesinlikle sade kıyafetler seçin. Bu durumda tek düze görüntünün takıyla birleşimi daha rahat olacaktır ve daha şık bir görünüm yakalanacaktır.

Son olarak da kombini hazırlarken, konsept ne olursa olsun hiç fark etmeden kendinize aynada son bir kez daha bakın. “Ben bu kombini başka birinde görsem, beğenir miydim?” diye bir sorun. Çok faydası olacak, inanın.

Herkes güzeldir, güzelliğini fark edince…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.