Cat Eye Makyajı 7

Son yılların en popüler makyajlarından biri olan “cat eye” göz makyajını aslında herkesin kolaylıkla yapabileceğini biliyor muydunuz? Muhtemelen çok zor bir makyaj olduğunu düşünüp sürekli vazgeçiyordunuz. Fakat görsellerle birlikte size bu makyajın ne kadar kolay uygulanabileceğini aktarmak istiyorum. Bu makyajın en güzel yanı, istediğiniz renklerde ve tonlarda makyajda bitiş sağlayabilmeniz. Örneğin, siyah eyeliner ya da renkli eyeliner fark etmeksizin her şekilde uyum sağlayacak farları makyajınıza uygulayabilirsiniz. Şimdi görsellere bakarak cat eye gözlere nasıl sahip olabiliriz, onu öğrenelim.

1- Sadece eyeliner ve kırmızı ruj ile de bu makyajı uygulamış olabilirsiniz. Burada tek fark kesinlikle eyelinerınızı biraz daha kalın sürmeniz gerektiğidir.

b5538ec1de6966d0a0d4ddbfb1cac4b1

2- Modelin gözlerinin nasıl ön plana çıktığına ve nasıl canlı bir cilt algısı yarattığına bakar mısınız? Siz hala sadece rimel sürüp dışarı çıkanlardan mısınız?

25-striking-and-sexy-cat-eye-makeup-ideas-for-a-bride-13

3- Yine kuyruklu bir eyeliner ve pembe tonlarında bir ruj ile mükemmel cat eye makyajına sahip olabilirsiniz.

barbara-palvin-rolex

4- Sadece eyeliner sürerek değil, konseptinize uygun farları da makyajınıza yedirerek müthiş kedi gözlere kavuşabilirsiniz.

gold-smokey

5- Görselde ki modelin makyajı gibi bir uygulama ile hem çok doğal hem de çok güzel bir görünümü yakalayabilirsiniz. Bu makyajı hem gündüz hem de gece davetlerinizde oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

retro-hairstyles-for-women-with-cat-eyes-makeup-5434e6fbf0546

6- Eyelinerınızı gözünüzün altına da uygulayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda makyajda kullanılan tonlarda bir mor fara da acilen sahip olmalısınız. Çünkü bu tonlarda farlar tek başlarına dahi mükemmel bir görünüm vermektedir!

brown-brows-eye-eyebrow-favim-com-2448118

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.