Kadınların erkeklerde çekici gördüğü faktörlere baktığımızda, birden fazla ana faktör görebiliriz. Bu süreçte birden fazla faktör vardır. Belki de bu yüzden bir çok erkek kadınları etkileme denince şöyle bir duraksıyor.
Kadınların erkeklerde çekici gördüğü faktörlere baktığımızda, birden fazla ana faktör görebiliriz. Bu süreçte birden fazla faktör vardır. Belki de bu yüzden bir çok erkek kadınları etkileme denince şöyle bir duraksıyor.

Öncelikle şunu bilmemiz gerek, kadınlar dominant erkekleri aramaya programlanmıştır. Dominant erkekler, evrimsel olarak baktığımızda, gelecek nesil için daha fazla hayatta kalma şansı sağlamaktadır. Bu da genlerin gelecek nesile geçme olasılığını arttırmaktadır.

İşte bu yüzden kendine güven,  liderlik, espri anlayışı, karizma ve sosyal yetenekler kadınları etkileme konusunda dış görünüşten daha etkilidir.

Çevremizdeki çoğu kadının hep serseri tipli erkeklerden hoşlandığını görmüşsünüzdür. Bunun sebebi, serseri erkeklerin kadınların çekicilik duyduğu alfa karakteristiklerinin hepsini yansıtmasıdır. Mantıksal düzeyde pek doğru bir partner tercihi olmasalarda, bu erkekler kadınların içindeki çekim duygusunu tetiklemeyi, beta erkeklerden daha iyi yapmaktadırlar.

Kadınlar genellikle mantıksal düzeyde neye çekim duyduklarını bilmezler. Bir kadına nelerden etkilendiğini sorarsanız size “ Eğlenceli, vücudu güzel, tatlı bir gülüşü olan bir erkek” diye cevap verebilir. Bunun sebebi mantıksal olarak çekici bulduğu şeyin, duygusal olarak tepki verdiği özelliklerden farklı olmasıdır.

Bu iyi bir çocuk istemiyor demek değildir. Sadece iyi çocuk davranış biçimine ilgi duymamaktadırlar. Tipik olarak iyi çocuklar kadınlara aşırı derecede iyi davranırlar ve alfa erkek karakteristikleri göstermezler.

Erkekler kadınların dış görünüşünden etkilendiği için, erkekler de kadınların dış görünüşten etkilendiğini düşünür. Bu düşünce hatalı inançlara sebep olur. Böylece eğer yakışıklı değillerse güzel kadınları etkileyemezler gibi bir düşünceye inanmaya başlarlar.

Dış görünüş fark edilmenizi sağlayabilir. Ama kendine güvensiz, muhtaç ve sıkıcı olursanız, dış görünüşünüzün size hiç bir faydası olmayacaktır. İşte bu yüzden dış görünüş eşitliğin küçük bir kısmını oluşturur.

Diğer  hatalı bir düşünce ise, kadınların kaslı erkeklerden hoşlanmasıdır. Kaslı ve büyük bir vücut bir kadın için koruma ve güvenlik hissi verebilir. Bir kadında erkeğinden güvenlik duygusunu ister. Ama bu duyguların hepsi, dış görünüşünüzün etkisi olmadan verilebilir.

Asıl gerçek şudur. Her erkek istediği her kadını etkileme şansına sahiptir. Sadece coğu erkek bir kadını neyin etkileyeceğini bilmemektedir.

Erkekler kadınların çekim duyduğu şeylere odaklanmaya başladıklarında sonuçlar inanılmazdır. Hiç bir zaman güzel bir kadını etkileyemiyeceğini düşünen bir çok erkek, karşılaştıkları kadın bolluğu karşısında çok şaşırmaktadırlar.

Erkek olduğumuz için kendimizi şanslı saymalıyız. Kendimizi istediğimiz zaman değiştirebiliriz ve hiç bir özelliğimize bağlı kalmadan kendimizi çekici bir hale getirebiliriz. Erkekler yaş ve hayat tecrübesiyle daha çekici bir hale gelir. Biz istediğimiz kadar sperm üretebilirken, kadınların hayatları boyunca belli bir sayıda yumurtlama yapabilirler.

Kadınlara çekici gelen karakteristik özelliklerini kendine entegre etmelisin ve bunu kadınlara yansıtmalısın. Çok kısa sürede hayal ettiğin kadını etkilemek için neyin üzerine düşmen gerektiğini öğreneceksin.
Johnny DeLusion , Türkiye’nin ilk baştan çıkarma ve ilişkiler konusunda bilgi veren sitesi Seductionturk ‘ ün kurucusudur. Ayrıca 6 senelik bilgi birikimini yeni yazdığı Modern Erkeğin Rehberi kitabında sizlerle paylaşmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.