Kategoriler
Günlük hayat Kadın ve Erkek Yazıları

Kadın modasının yeni yüzü – modafo.com

Yakın zaman da yayın hayatına başlayan modafo.com kadınların günlük hayatında daha farkedilir olmasını ve hayatlarına küçük dokunuşlarla renk katmasını sağlamak için başlamış bir proje. Moda küçük ayrıntılarda gizlidir, ve bu ayrıntıları modafo.com ile yakından takip edebilirsiniz.

Moda hayatımızda her yerde, ancak her kadının öncelikleri farklı olduğu için bazen bu konuda yetersiz kalabiliyorlar. Bizde bu konuda yola çıkarak, kolay basit ve ince dokunuşlarla modayı çevrenize hissettirebilmeleri için çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalar ile her kadın modanın ve güzelliğin kapısından içeri girmiş olacak.

Moda, aşk, kıyafetler, modanın trendleri, modanın renkleri ve daha bir konuda kadının günlük uğrak yeri olan modafo.com da her bayanın aradığı herşeyi bulabilirsiniz..

Yazar selçuk KILIÇ

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur - Konfüçyüs - Yazilarimi artik kuaza da yayinliyorum (zamanim oldukca) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.