Ana Sayfa İnternet dünyası Website tanıtımları Araç Sigortaları ile Güvenli Yaşama Adım Atın!

Araç Sigortaları ile Güvenli Yaşama Adım Atın!

0
Araç Sigortaları ile Güvenli Yaşama Adım Atın!

Günümüzde araç sigortaları gerek kişilerin can güvencesi gerekse araçların hasar durumlarının önlenmesi açısından büyük bir rol oynuyor. Araç sigortaları denildiğinde zorunlu trafik ve kasko olmak üzere iki farklı poliçe türü ön plana çıkıyor.
Her iki sigorta poliçesinin de kendi içinde ayrı katkıları ve faydaları bulunmakta. İki poliçede temel olarak araç sürücünün bütçesini korumayı amaçlıyor. Trafik sigortası, trafiğe çıkan tüm sürücüler tarafından yapılması zorunlu bir uygulama. Ancak kasko, isteğe bağlı olarak yapılarak kişinin kendi aracında meydana gelen hasarları karşılamayı sağlıyor. Siz de trafiğe daha güvenli ve konforlu çıkmak istiyorsanız araç sigortalarının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Böylelikle hem kendinizi daha güvende hissedecek hem de olası risk durumlarında endişe duymamış olacaksınız.

Trafik Sigortasının Sunduğu Katkılar

Zorunlu olarak her sürücünün yapmakla yükümlü olduğu trafik sigortası, olası kaza durumlarında üçüncü kişilerde hasar meydana gelmesi durumunda trafik sigortanız karşı tarafa yapacağınız masrafları gideriyor. Dolayısıyla böyle kaza durumlarında hem hasara uğramış kişi hem de kendi bütçeniz koruma altına alınmış oluyor. Avukat, vefat ve tedavi masrafları gibi pek çok gider türü de yine poliçe teminatları arasında bulunuyor. Temel güvencelerini kısaca, araç ve kaza başına maddi, sağlık, sakat kalma ve ölüm giderleri olarak özetlemek mümkün.

Kasko Sigortasının Sunduğu Katkılar

İsteğe bağlı olarak yaptırabileceğiniz kasko sigorta, seçkin teminatları ile kendi aracınızda oluşabilecek riskleri güvence altına alıyor. Çarpma, devrilme, yanma ve çalınma gibi riskler, kasko poliçesi kapsamında yer alan teminatlara örnek oluşturuyor. Ayrıca kemirgen hayvan, deprem, fırtına ve grev gibi birtakım olayların araca verdiği zararlar da teminatlar arasında eklenebiliyor. Üstelik poliçenizde yazan tüm teminatlar, yurt dışında da geçerliliğini koruyor.

Proaktif ve öncü çalışma anlayışı ile hareket eden Generali, seçkin araç sigortaları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Üstelik siteye girdiğinizde 4 farklı araç sigortası alternatifleri arasından birisini seçebilme imkanına sahipsiniz. Kasko arıyorsanız ve daha güvenli sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız online platform üzerinde yer alan formu doldurarak kendi araç modelinize ve aracınızın yılına göre teklif alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.