Dualar - Resimli dualar - Resimli yazılı dualar 142

Arkadaşlar Artık Google Facebookla Facebook Gibi Kapışmaya Başladı.Öncelikle Beğen Tuşunun Benzerini Sistemine oturttu.Yakında Bence Facebook Gibi Sayfalar Açılabilecek Googledan Yapmadılarda Değil Bloggerla Bunu Yaptılar Fakat Daha Çok Duyulan Google Anasayfasından Gözüken Bir Sistem Yapıcaklarına İnanıyorum.Daha Sonra Bence Google Facebook Sıralarını Düşürerek Sadece facebook.com adresini yukarda Bırakarak Sadece Facebooka Girmek İsteye İnsanların Facebook a Girmesini Sağlayarakta Facebooku Yenmeye Başlayacak.

Yeni Sistemleri Denemeye Başlayan google Bize Daha Çok Güzellikler Gösterecek Belkide 2 Sitede Bu Yenilenme Döneminde Çok Kaliteli Yayın Hizmeti Vericekler. Google Birde Webmasterları Koruyacak. Onlar İçin Eğlenceli ve Para Kazanabilir Alanlar Oluşturucak. Ayrınca En Güzel Olabilecek Şeylerden Biride Tüm Sosyal Ağlardaki Son Mesajlara Googledan Ulaşma Olabilir. Bence Google Buna Geçmeye Çalışıyor. Yakında Yakında Yakında.

Ayrıca Bu Kapışma En Çok Webmasterlara Yarıyor. Özellikle Forum ve Blog WebMasterlarına.. Yıllardır Sayfaların Altında Ezilen Blogların Günü Başlıyor.

Yıllardır Facebookun Altında Ezilen Forumların Günleri Başlıyor. Herşey Bizim İçin Güzel Olacak Gibi Sanal Aleminde Savaşı Var..

3 YORUMLAR

  1. Facebook daki gibi sayfa olusturma ozelligi uzun zamandir var, bekledigim yeniliklerden biriydi: Ornegin makaleci.com sayfasi: https://plus.google.com/u/0/b/111051208694982840913/111051208694982840913/posts

    Googlenin cok artisi var, ancak facebook ile eslestirmemek lazim, iksiide cok farkli alanlarda. google plus daha cok twitter, friendfeed ve facebook yayin akisinin bir araya gelmis hali diyebilirim. Bunu daha kullanilabilir halede getirmeye calisiyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.